Важливість: 
4
Переваги використання металопластику у виробництві вікон та дверей

Встановлення сучасних дверей, дозволить вберегти житло від втрат тепла. Що сьогодні пропонує ринок в цьому напрямку?

На даний момент – є безліч виробників, які виготовляють вхідні двері з різних матеріалів. Найбільш популярними серед населення стали металеві та дерев'яні двері. А чи є ще інші варіанти? Звісно! Металопластикові двері в Хмельницьку – стануть окрасою кожної оселі. Ці двері – найкращий метод забезпечити гарний декоративний вигляд будівлі і зберегти тепло.

Переваги встановлення металопластикових дверей в житловому будинку

Металопластик, вже давно використовується для виготовлення дверей та вікон. Раніше, двері з цього матеріалу виготовлялись тільки для встановлення на балконах та лоджіях, але сучасні технології дозволили отримати більш вдосконалений профіль, за допомогою якого стало можливим зробити:

  • розсувні двері (найчастіше застосування – міжкімнатні двері в житлових та офісних приміщеннях);
  • розпашні двері (застосовуються для монтажу як міжкімнатних, так і вхідних, балконних дверей);
  • двері з поворотно-відкидним механізмом (найчастіше застосування – встановлення на балконах, де потрібне провітрювання).

Металопластик – самий доступний в ціні матеріал, який володіє купою позитивних характеристик. Він став заміною звичайним матеріалам, які застосовувались при виготовленні дверей на протязі багатьох років. Зовнішня сторона таких дверей може мати декоративні сендвіч-панелі, або повністю засклена на вимогу клієнта. Зазвичай, ці обидва варіанти компонуються в одних дверях, де – знизу встановлюється сендвіч-панель для кращого захисту від втрат тепла, а верхня частина дверей – може бути засклена.

Головною перевагою такого матеріалу, як металопластик, є ціна, адже конкурентні моделі з інших матеріалів коштують значно дорожче.

Асортимент продукції з металопластику

Серед великого асортименту, представленому на сайті інтернет-крамниці, пропонуємо металопластикові двері серій:

  • марс з ламінацією «дуб золотий»;
  • меркурій з ламінацією «горіх»;
  • нептун з ламінацією «дуб світлий»
  • багато інших моделей, де можливо вказати бажаній колір ламінації та скла на вибір клієнта.

Сподобались моделі дверей? Швидше замовляйте їх на сайті, адже це практичні, довговічні, надійні двері, які будуть служити своєму господарю багато років без нарікань.

Що пропонує інтернет-крамниця для повної ідилії?

Окрім дверей, зверніть свою увагу на каталог, де представлені металопластикові вікна. Якісний та надійний профіль, який застосовується при виготовленні вікон – володіють високими показниками герметичності, міцності та екологічності. Запорука таких властивостей – встановлення сталевого армування в профіль, товщиною 1,5 мм. Кількість камер в вікні для кліматичної зони в нашій країні – краще обирати не менше трьох. Це забезпечить гарний захист від холоду в зимову пору року.

Звертайтеся за якісними дверями та вікнами до інтернет-крамниці, і отримайте найкращий результат від встановлення та користування на протязі довгого часу.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка