Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Злочинність має колір

Світ:

В США з'явилось нове видання книги "Колір злочинності", в якій на основі офіційної статистики досліджується характер злочинності в Америці та здатність різних рас до вбивств і вуличних пограбувань.

Виявляється, що американські негри у 39 разів частіше вбивають білих, ніж білі - негрів, та у 136 разів частіше негри грабують білих, ніж білі - негрів. Щорічно трапляється близько півмільйона насильницьких нападів негрів на білих. Коли негри спричиняють злочини, то вони втричі частіше за білих використовують вогнепальну зброю та удвічі частіше - холодну зброю.

Звісно, єврейські засоби масової інформації Америки не афішують інформацію про расову війну, що ведеться в США. З 1980 по 2003 роки в США втричі збільшилась кількість арештів, таким чином, що сьогодні у "демократичній" Америці 4 мільйони засуджених, при чому тюрьми населяють в основному негри (в 7 разів більше, ніж білих) та латиноси (в 3 рази більше, ніж білих). Цікаво, що єврейські маніпулятори свідомістю заявляють, що це є проявом дискрімінації чорних білими.

Також вельми цікавим є той факт, що в американській офіційній статистиці відсутній пункт "єврей". Ніби євреї існують, а злочинності за ними нема ніякої зовсім. На практиці євреїв записують до білих, а отже дані щодо дійсно білих навіть перебільшені.

---------------------------------------
В тему:

Чорні, білі – бояться чорних однаково

Чорні хлопці “потребують відокремленого навчання”...

Der Spiegel: “Європа продає себе як шлюха”

Етногенетичні інтереси і міжрасові змішування

Арійський стандарт

Патрік Дж. Бьюкенен. Смерть Заходу

Тягар білої людини

Джон Ріс-Девіс: Розділення людей за расовою ознакою — наше культурне завдання

Побутова злочинність в Болгарії уособлюється з циганами

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи