Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Сонячна революція

Незабаром в Україні має відбутися другий пасіонарний спалах
I. ВИПРАВЛЕННЯ ІМЕН
Ще мудрий Конфуцій казав, що реформи потрібно починати з виправлення імен. Це значить, що спочатку треба все назвати своїми іменами, інакше мало що зрозумієш і нічого доброго не зробиш. Ось погляньмо на листопадові події 2004 року, коли український народ проявив небачену активність, і поставмо собі просте запитання:

Хто був ініціатором «Оранжевої революції»?

Українці? Аж ніяк. Якби тодішню владу представляв не «двічі несудимий», а хтось інший, наприклад симпатяга Тігіпко, то ніякого народного вибуху не було б. Адже люди вже змирилися з реаліями «Кучмостану», ні у що не вірили і прагнули лише, аби не стало гірше. Натомість в ролі радикального революціонера виступив Янукович з братвою, які задумали встановити «новий донецький порядок». Людей це вжахнуло і вони вийшли на Майдан.

Листопадовий пасіонарний спалах насправді був реакцією українського народу на спробу кримінальної революції. Програма мінімум Оранжевого повстання — зберегти «статус кво», програма максимум — змінити керівництво без зміни системи. Очевидно, що це абсолютно не революційні цілі.

До того ж, справжня революція завжди має якусь ідеологію. Натоміть її цілковита відсутність стала очевидною відразу ж після перемоги Ющенка на президентських виборах. Фактично, «національна ідеологія» нової влади складається з трьох пунктів: 1) інтеграція в СОТ; 2) інтеграція в ЄС; 3) інтеграція в НАТО. Все інше — це ситуативне реагування на поточні подразники в режимі пожежної команди. Майбутнє цієї системи губиться в мороці політологічної невизначеності. Але там, де пробуксовує політологія, допомагає метафізика.

II. ПЕРША ФАЗА — ОРАНЖЕВА АКТИВАЦІЯ
Метафізика досліджує буття у всій його повноті, включаючи його психоінформаційні, духовні і божественні аспекти. Один з метафізичних принципів — «Що нагорі, те і внизу». Він означає, що на різних рівнях буття можуть діяти подібні закономірності. Наприклад, соціальні процеси можуть мати біологічні аналогії, а народження нової нації можна описати термінами ембріології. Хочете переконатися?

Ми знаємо, що зачаття нової людської істоти відбувається в результаті взаємодії двох начал: консервативного (обороняючого) жіночого і перетворюючого (атакуючого) чоловічого. Яйцеклітина велика і пасивна, сперматозоїд малий і активний. Зачаття відбувається у два етапи: 1) неймовірно швидка «активація яйцеклітини», коли внаслідок зовнішнього подразнення за кілька хвилин відбувається її переструктурування — на старій інформаційній базі; 2) внесення в активовану яйцеклітину нової, перетворюючої батьківської інформації і зачаття нової істоти. Це ази ембріології.

Далі починається метафізика. Україна 2004 року — це велика пасивна яйцеклітина, а Оранжеве повстання — це її активація. Характерні ознаки: накопичення великої людської маси як головного фактору перемоги («разом нас багато — нас не подолати»), консервативна протидія кримінальному перевороту, відсутність якісно нового світогляду (перетворюючої інформації) — звідси зосередження на минулому і відсутність національної ідеології майбутнього. Виниклий світоглядний вакуум був миттєво заповнений ідеологією лібералізму, який інтереси міжнародного капіталу ставить вище інтересів нації, — звідси прагнення влади якнайшвидше вступити в СОТ і відкрити свої кордони для транснаціональних корпорацій. Пасивність «оранжевої яйцеклітини» виявилася ще й у тому, що повсталий народ делегував владу вчорашнім політикам — вихованцям постсовкового політичного гадючника. Їхні мораль і світогляд залишилися без змін, тому «революція» закономірно завершилася ротацією тієї ж самою владної верхівки.

Що справді змінилося, так це український народ. Він повірив у те, що може перемагати. Він зрозумів, що може покладатися лише на себе. Він миттєво переструктурувався: виникла величезна нових людських контактів, проектів і громадських організацій. Надзвичайно завищені народні очікування і незадоволення існуючим станом створюють революційну ситуацію. Вона має вибухнути справжньою революцією протягом 2007 року. Її головним мотором буде середній клас — той, хто здійснив зміну влади на виборах-2004 і про якого нова влада відразу ж забула. Пригляньмося глибше до цього феномену.

III. МИ, ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИЙ СЕРЕДНІЙ КЛАС!
Досі політичний процес в Україні відбувався у формі змагання олігархічно-кланових груп (“верхів”) за маніпулювання свідомістю найменш освічених, соціально пасивних верств населення: пенсіонерів, пільговиків, інвалідів тощо (“низів”). Натомість Оранжева активація здійснювалася середнім класом: менеджерами, працівниками інтелектуальної та інформаційної сфери, вчителями, лікарями, студентами, малим і середнім бізнесом, кваліфікованими спеціалістами. Визначальним тут є не соціальний чи майновий статус, а ініціативність і психологія самодостатності та відповідальності за свою долю — адже ці люди прибули на Майдан зі своєї волі, за свої гроші, з переконаністю, що від їхньої особистої участі залежить хід подальшої історії.

Якщо бути точним, то в Україні активувався постіндустріальний середній клас. Його характерною особливістю є високий рівень освіти, культури й моралі, володіння літературною мовою, відкритість до сучасних технологій, наприклад, приблизно половина учасників київського Майдану оснащена мобільним зв’язком і працює на комп’ютерах. А щодо володіння власністю, що є класичною ознакою середнього класу, то в інформаційну епоху головним чинником багатства є інтелект і культура. Для того щоб нинішній відносно бідний український середній клас став заможним, йому потрібні лише свобода для саморозвитку і національна солідарність для конкурентоспроможності на глобальних ринках.

Він також зрозумів, що за нинішньої політичної системи на нього немає попиту, бо цій владі не потрібні активні, творчі, освічені, самодостатні, шляхетні люди. Висновок простий: визволення середнього класу залежить від самого середнього класу.

IV. ДРУГА ФАЗА — СОНЯЧНА РЕВОЛЮЦІЯ
З погляду метафізики, Оранжева активація — це перша, підготовча фаза зачаття нового українського етносу. Як після оранжевого світанку завжди настає сонячний день, так після Оранжевої активації має настати Сонячна революція, яка й започаткує справжні, суттєві перетворення.

Сонячна фаза перетворення України відрізнятиметься від оранжевої подібно до того, як сперматозоїд відрізняється від яйцеклітини. На зміну пасивності прийде творчість і здатність до несподіваних, нестандартних кроків. На зміну ідеологічно-світоглядному «ранкового туману» прийде ясне, сонячне бачення майбутнього і чіткий, раціональний план перетворень. Замість делегування влади «старим політичним шкапам» буде висування кращих з власного середовища. На сонячній фазі кількість не грає ключової ролі, головне — якість. Тому на зміну «Разом нас багато — нас не подолати» приходить нове, арійське гасло «Нас мало, але ми переможемо!».

Всі суттєві перетворення завжди починаються з духовно-світоглядного імпульсу. Тому до кінця 2006 року слід очікувати поширення в Україні нової, несподіваної інформації світоглядного характеру, яка ініціює новий пасіонарний спалах і спрямує його в потрібному напрямку. Нова інформація приведе до формування нових організаційних структур. Це і буде зачаттям нового українського етносу. Все відбуватиметься надзвичайно швидко, цікаво і яскраво — так, як це зазвичай буває під час стрибкоподібних цивілізаційних переходів. Врешті-решт, подібну вибуховість соціальних процесів ми й спостерігали у кінці 2004-го.

V. УКРАЇНСЬКИЙ ПУЛЬСАР
Коли заходить мова про зачаття і народження нового етносу, то природно виникає запитання: а чи щось таке вже було в нашій історії? Було, і не раз. Адже Україна – це геосоціальний організм, який розвивається в пульсуючому режимі. Історична доба цього пульсара становить 532 роки, які складають сонячно-місячний цикл — т. зв. Велике миротворче коло. Протягом цього періоду автохтонний український народ проходить етнічне перенародження і тотальне оновлення. В результаті кожні 532 роки на цій землі народжується новий український етнос, який формує нову державну систему: козаки — Гетьманат Богдана Хмельницького; руси — Київську Русь; анти — Антський союз; сармати — Велику Сарматію; сколоти — Велику Скуфію, самари-кімери — Велику Кіммерію, арії — Сонцеподібну Арту-Аратту-Артанію. Українські етноси, що послідовно народжуються на цій землі, генетично споріднені між собою як батько, син, внук, правнук і т. д.

Зачаття нового українського етносу має відбутися у 2006-2007 рр., а його народження — до 2015 року. Тобто протягом найближчих 10 років Україна має пройти повну трансформацію, яка увінчається формуванням нової нації. Вона матиме єдину національну Церкву (духовну Громаду), яка поєднуватиме функції віри, науки і мистецтва — як це завжди було в одухотворених здорових суспільствах. Формою державної організації буде Третій Гетьманат на чолі з гетьманом, який обиратиметься всенародно на визначений термін і зосереджуватиме у своїх руках функції законодавчої, виконавчої та судової влади. За плоди своєї діяльності він відповідатиме перед українським народом своїм майном, своєю свободою і своїм життям. Влада буде відповідальною і контрольованою народом, — тому що народ буде просвіченим, згуртованим і озброєним.

Хай Буде!


------------------------------------------
В тему:

Добра Новина для Четвертого Переходу

Євангеліє наполовину сфальсифіковане?

МИ, БРАХМАНИ І КШАТРІЇ, або практика Сонячної Революції

СОНЯЧНА МЕРЕЖА: Суспільний проект

Жнива Господні починаються в 2004 році

Козак Мамай про арійський солідаризм

Скільки «кольорових» революцій ще чекає Україну?

Венеріанський транзит

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи