Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Лазаренко 'має документи про причетність Кучми до злочинів'

Світ:

Колишній український прем'єр-міністр Павло Лазаренко, якого судять у США за звинуваченнями у незаконному збагаченні, заявив, що готовий передати до України те, що він назвав документальними доказами про причетність колишнього президента Леоніда Кучми до гучних злочинів.
Але пан Лазаренко в інтерв'ю російському часопису "Нєзавісімая Ґазєта" не сказав про які саме документи йдеться і не пояснив, що і коли він збирається передавати новій українській владі, проте наполягав, що знає багато.

Перебуваючи близько 6 років під слідством у США, пан Лазаренко заочно у суді в Швейцарії був визнаний винним у відмиванні великих сум грошей.

Проти нього також відкрита карна справа в Україні, але Павло Лазаренко наполягає, що став мільйонером, діючи в межах тодішніх українських законів і заперечує причетність до інших злочинів.

------------------------------
В тему:

Порядок в Україні буде тоді, коли третій президент посадить двох попередніх
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи