Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Литва та Естонія РФ не потребують

Категорія:

Президенти Естонії Арнольд Рюйтель та Литви Валдас Адамкус оголосили, що не поїдуть до Москви на святкування шісдесятої річниці завершення Другої Світової війни.
Президент Адамкус заявив, що з огляду особливої чутливості литовців до історії він відзначатиме річницю у Литві.
Естонія запропонувала Росії надіслати міністра закордонних справ.

Естонський президент Арнольд Рюйтель сказав: "Страждання, яких зазнала Естонія під час війни та після, ще живі у пам'яті естонського народу. Ми віримо у краще майбутнє і наш шлях незалежності є незмінним."
Пан Рюйтель висловив сподівання, що партнери Естонії на Сході та Заході зрозуміють його позицію.

Голова комітету з закордонної політики Російської Ради Федерацій Міхаіл Марґелов висловив жаль з приводу скасування візиту президентів Естонії та Литви:
"Настав час забути старі образи. Настав час дивитися у майбутнє і розвивати нові відносини. Ми маємо кордони і матимемо прикордонні угоди та економічні договори. Проте нам слід мати нормальні політичні відносини. Саме тому мені дуже шкода, що президентів Литви та Естонії не буде на святкувннях 9 травня, оскільки їхній візит став би свідченням, що наш діалог виходить із замкненого кола".

Три балтійські країни були анексовані радянським лідером Йосипом Сталіним у 1940 році і повернули собі незалежність лише після розпаду Радянського Союзу. Українська служба ВВС

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи