Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Громада. Контрнаступ

Категорія:

Партія “Громада”, лідером якої є екс-прем’єр України Павло Лазаренко, вірить, що “переконлива перемога Віктора Ющенка над кучмівською системою кримінальних кланів, дасть змогу винести вирок злодійському патрону та його прокурорським прибічникам”.
Про це йдеться в заяві партії, повідомляє “Главред”. “Вони обов’язково постануть перед судом і понесуть гідне покарання”, - вважає партія.

“Розшифровка таємної змови між Потебеньком і Президентом Кучмою, де оприлюднюється найганебніший механізм навмисної фабрикації версій вбивства відомих народних депутатів Щербаня і Гетьмана, не лише шокувала вітчизняну громадськість, а й поставила питання про сувору відповідальність обох владоможців перед справедливим судом”, - сказано в заяві.

Партія “Громада” готова виступити головним обвинувачем на майбутньому судовому процесі над Кучмою, Потебеньком, Обиходом, та іншими посадовцями, які скоїли злочини проти власного народу.

“Віримо, що справедлива відповідальність за їх злодійство, осуд і зневага людей восторжествують в демократичній Україні”, - наголошується в заяві “Громади”. Гаряча лінія

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи