Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Громада. Контрнаступ

Категорія:

Партія “Громада”, лідером якої є екс-прем’єр України Павло Лазаренко, вірить, що “переконлива перемога Віктора Ющенка над кучмівською системою кримінальних кланів, дасть змогу винести вирок злодійському патрону та його прокурорським прибічникам”.
Про це йдеться в заяві партії, повідомляє “Главред”. “Вони обов’язково постануть перед судом і понесуть гідне покарання”, - вважає партія.

“Розшифровка таємної змови між Потебеньком і Президентом Кучмою, де оприлюднюється найганебніший механізм навмисної фабрикації версій вбивства відомих народних депутатів Щербаня і Гетьмана, не лише шокувала вітчизняну громадськість, а й поставила питання про сувору відповідальність обох владоможців перед справедливим судом”, - сказано в заяві.

Партія “Громада” готова виступити головним обвинувачем на майбутньому судовому процесі над Кучмою, Потебеньком, Обиходом, та іншими посадовцями, які скоїли злочини проти власного народу.

“Віримо, що справедлива відповідальність за їх злодійство, осуд і зневага людей восторжествують в демократичній Україні”, - наголошується в заяві “Громади”. Гаряча лінія

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ця ілюстрація створена за допомогою штучного інтелекту

Філон Іудей та його псевдоепіграф: Кукіль без пшениці, частина 3

Фальсифікатором Євангелія був багатий аристократ з Александрії, який для цього шахрайства долучив групу своїх учнів-грантоїдів. Будучи корпоративним психопатом, він не творив нового, натомість...

Останні записи