Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Як легко на Луганщині придбати вогнепальну зброю

Світ:

В області був поставлений слідчий експеримент - чи можна незаконно купити і зареєструвати автомат Калашникова людині з біографією не кращою від прем'єрської. Експеримент показав - без базару!
Під час гострої президентської гонки на Луганщині можна досить легко купити на чорному ринку вогнепальну зброю і навіть зареєструвати її в правоохоронних органах. У цьому переконався народний депутат Петро Олійник, керівник Львівського регіонального виборчого штабу Ющенка, а нині - уповноважений центрального виборчого штабу Ющенка на Луганщині Петро Олійник.

"В області спостерігається зрощування правоохоронних органів із криміналітетом. Яскравим свідченням цьому є проведений нами експеримент: метою було поставлено придбання за три дні автомата Калашникова, - повідомив Олійник. - Згодом завдання ускладнили - зброю мала придбати особа з кримінальним минулим".

Експеримент вдався: автомат Калашникова таки купили, і відповідно зареєстрували - уся "процедура" обійшлася в 2 тисячі доларів. З цієї суми одна тисяча дісталася безпосередньо правоохоронним органам.

Ірина Цицак, "Суботня пошта", Львів
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи