Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 75
  • Переглядів: 80

Боррель пропонує ЄС створити фонд допомоги Україні з розробки дронів та штучного інтелекту

Категорія:

Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель повідомив, що запропонує країнам-членам блоку створити фонд допомоги для України з розробки дронів і штучного інтелекту.

24022701.jpg

Жозеп Боррель

"Я збираюся запропонувати державам-членам фонд для допомоги Україні в розробці нових безпілотників і штучного інтелекту", – заявив він і зазначив, що війна вирішуватиметься переважно системами зв'язку і наведення, повідомляє El Diario.

"Це – невеликі безпілотники, дальність польоту яких становить 20 кілометрів, вони коштують дуже мало, несуть двокілограмовий заряд вибухівки – і цього досить, щоб знищити танк", – підкреслив він.

Глава дипломатії ЄС додав, що завдяки дронам на передовій тепер усе на виду.

"Танки використовуються як статична артилерія, вони не виходять на відкритий простір. На них або падає безпілотник, або під них підкладають міну. Усе видно на полі бою", – заявив він.

При цьому він зазначив, що зараз необхідно розвивати технології, засновані на іншому типі ведення війни.

"Перед обличчям масованих атак малих безпілотників, схожих на рій ос, захисна альтернатива – заглушити систему зв'язку. Якщо ви можете контролювати спектр, дрон марний. Ми повинні нести класичні боєприпаси та підтримувати їх у сучасних аспектах ведення війни, таких як штучний інтелект. Потрібно розвивати технології, засновані на іншому типі ведення війни. І українці це роблять, поки що з великою майстерністю, але їм потрібно більше", – наголосив він.

Переклад: iPress

Війна дронів
Війна дронів
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи