Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 486
  • Переглядів: 570

План перемоги України: республіканці вимагають надати українцям достатньо зброї та 300 млрд російських активів

Категорія:

Спецтема:

Чільні представники Республіканської партії США опублікували доповідь, в якій звинувачують адміністрацію Джо Байдена в навмисному затягуванні російсько-української війни та вимагають надати Україні стільки зброї, скільки потрібно для швидкої перемоги над Росією, а також посилити санкції проти режиму Путіна та передати Україні 300 мільярдів доларів заморожених російських суверенних активів.

240109-mccaul-turner-rogers.jpg

Зліва направо, конгресмени Палати представників США: Майкл Маккол, Майк Тернер і Майк Роджерс
Зліва направо, конгресмени Палати представників США: Майкл Маккол, Майк Тернер і Майк Роджерс (фото: CQ-Roll Call, Inc/Bloomberg/Getty Images)

Не тільки для Конгресу

Республіканці активно поширюють серед своїх прихильників доповідь «Пропонований план перемоги в Україні» (Proposed Plan for Victory in Ukraine), опубліковану 15 листопада 2023 року на сайті Палати представників Конгресу США. Це спільний документ Комітету у закордонних справах Палати представників, Комітету у справах збройних сил Палати представників і Постійного комітету з питань розвідки Палати представників. «Він має на меті відповісти на критичні запитання щодо підтримки України з боку США та їхніх союзників і представити запропонований план перемоги, в якому ми виграємо, а Росія програє».

Доповідь підготували голова Комітету у закордонних справах Палати представників Майкл Маккол (Michael McCaul, республіканець з Техасу), голова Комітету з питань збройних сил Майк Роджерс (Mike Rogers, республіканець з Аляски) та голова Комітету з питань розвідки Майк Тернер (Mike Turner, республіканець з Огайо).

У поясненні до цієї доповіді стверджується:

«Росія та альянс, що складається з Китаю, Ірану, іранських маріонеток (таких як ХАМАС і Хезболла) та Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси в усьому світі. Їхня мета – послабити економіку США, розбити ключові альянси та встановити новий світовий порядок тоталітаризму. З часів Другої світової війни Сполучені Штати не стикалися з більш небезпечним набором супротивників.

Війна Росії проти України стала дзвіночком, який показав, чи можуть Сполучені Штати та решта вільного світу протистояти неспровокованій агресії. Ми в Конгресі несемо відповідальність за захист свободи від таких країн як Росія, Китай та Іран. Багато хто з вас запитував, чому ми повинні підтримувати Україну, і цей звіт не лише відповість на ваші запитання, але й надасть вам інформацію, щоб ви могли донести до інших, особливо до наших виборців, чому наша підтримка необхідна».

Зміст доповіді

Доповідь містить:

Аналіз того, чому перемога України в неспровокованій агресивній війні Росії відповідає національним інтересам США;

Огляд існуючих заходів підзвітності та детальний опис нових заходів підзвітності ;

Розбивка критично важливої статистики щодо розподілу тягаря, включаючи останні дані, які ілюструють, скільки країн Європи платять свою справедливу частку, в тому числі більше, ніж Сполучені Штати, з точки зору економічної та гуманітарної допомоги Україні;

графік постійних затримок адміністрації Байдена з наданням необхідного озброєння, що призвело до затягування війни, а також приклади того, коли тиск республіканців у Конгресі змусив адміністрацію передати Україні ключові системи озброєння;

загальний план перемоги, який включає вимогу до адміністрації прийняти надійну стратегію для перемоги України, посилення існуючих заходів підзвітності, передачу зброї Україні в міру необхідності,

посилення санкцій та експортного контролю проти режиму Путіна, щоб зменшити фінансування його військової машини,

тиск на адміністрацію з метою стимулювання G7 та ЄС до передачі Україні 300 мільярдів доларів заморожених російських суверенних активів.

Це не благодійність!

«Не помиляйтесь, підтримка України з боку США – це не благодійність. Після катастрофічного виведення військ президента Байдена з Афганістану, підтримка України у боротьбі з путінськими військами має вирішальне значення для відновлення американського стримування в Європі, на Близькому Сході та в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Наші супротивники спостерігають, і цей запропонований план перемоги забезпечить Україні можливість досягти необхідних успіхів на полі бою, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів. В іншому випадку, вакуум влади, який виникне внаслідок перемоги Путіна в Україні, призведе до більш небезпечного світу для Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів» – наголошують автори доповіді.

Там же дається посилання на текст запропонованого плану перемоги в Україні.

Байден неправильно керує війною

«Задобрювання диктаторів не спрацює... Байден неправильно керує найгіршою війною в Європі з часів Другої світової війни. Його слабкість не змогла стримати повномасштабне вторгнення Росії в Україну, продовжує затягувати війну і ризикує спровокувати подальшу агресію з боку супротивників Америки».

(Насправді ця війна сталася не через слабкість Байдена, а через його змову з Путіним з наміром, що «маленька переможна війна» підійме рейтинг демократів на наступних виборах. – НО).

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

«Мантра Байдена про підтримку України "стільки, скільки буде потрібно" є програшною стратегією. Натомість республіканці в Палаті представників вважають, що президент Байден повинен представити надійний план перемоги і якнайшвидше надати Україні зброю, необхідну для перемоги.

З першого дня війни виснажливі вагання Байдена щодо надання критично важливого озброєння для України відтермінувало українську перемогу. Україна потребує найдалекобійнішого варіанту ATACMS, літаків F-16s, а також достатньої кількості касетних боєприпасів, артилерію, засоби протиповітряної оборони та бронетехніку, щоб змінити ситуацію на полі бою. Ця затримка коштує життя українців та витрат американських платників податків».

Республіканська стратегія перемоги

«Шлях до перемоги для України вимагатиме:

1) надання критично важливої зброї Україні ЯКНАЙШВИДШЕ,

2) посилення санкцій проти режиму Путіна,

3) переведення заморожених російських суверенних активів в Україну.

Це потребуватиме тиску з боку республіканців у Конгресі, який був ключовим фактором до розблокування кожної нової необхідної системи озброєння для України з початку війни.

Ця стратегія забезпечить Україні можливість досягти необхідних успіхів на полі бою, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів. Якщо не вести переговори з позиції сили, не може бути тривалого миру».

«Байден опосередковано фінансує обидві сторони цієї війни через свою згубну іранську політику. Багатомільярдні виплати викупу аятолі та послаблення санкцій на набагато більшу суму, наприклад, дозволили Ірану побудувати й передати Росії сотні безпілотників. Це постачання зброї ставатиме все потужнішим у міру продовження послаблення санкцій».

«Китай також надав Росії доступ до супутникової навігації, щоб допомогти російським військовим ударам в Україні, і це послужило лазівкою, через яку Росія придбала технології подвійного призначення, такі як мікросхеми, щоб живити свою військову машину».

Допомога під контролем

Далі доповідь звертає увагу на те, що надана Україні зброя використовується за призначенням:

«Республіканці в Палаті представників продовжуватимуть надавати пріоритет прозорості та підзвітності. На сьогодні генеральні інспектори Міністерства оборони, Державного департаменту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) не виявили жодних значних фактів нецільового використання, розкрадання чи зловживань у сфері допомоги Україні з боку США. З метою моніторингу, аудиту та оцінки діяльності, пов'язаної з реагуванням на ситуацію в Україні, Генеральними інспекторами понад 20 різних відомств, а також Управлінням державної підзвітності (GAO) проводиться 96 поточних або запланованих аудитів та звітів. Тридцять дев'ять з них вже завершено».

Слабкість породжує агресію

«Президент Трамп зрозумів, що Путін поважає лише силу. Трамп скасував згубне ембарго на постачання летальної зброї Україні, запроваджене адміністрацією Обами-Байдена, ставши першим президентом США, який скасував ембарго на постачання летальної зброї Україні. Президент США передав Україні протитанкові ракети Javelin. Ця політика допомогла стримати повномасштабне вторгнення в Україну під час президентства Трампа.

Санкції Байдена та режим експортного контролю пронизані лазівками. Зокрема, США повинні посилити виконання американських санкцій щодо експорту російської нафти, яка все ще фінансує військову машину Путіна на мільярди доларів щомісяця».

Хронологія зради

«Якби президент Байден протистояв Володимиру Путіну, запровадивши санкції перед вторгненням, не скасував санкції адміністрації Трампа щодо "Північного потоку-2" і надав видиму і значну летальну допомогу, він міг би стримати Путіна ще до вторгнення. На жаль, нинішня політика Байдена щодо підтримки України "стільки, скільки буде потрібно" затягнула цей конфлікт.

Натомість стратегія має полягати в тому, щоб надати Україні ресурси, необхідні їй для перемоги зараз, і чинити максимальний тиск на російську економіку, щоб цей конфлікт можна було завершити.

2014-2017: Після російської анексії Криму та окупації частини східної України в 2014 році адміністрація Обами-Байдена відмовилася надавати Україні летальну допомогу, сигналізуючи росіянам, що вони не мають достатньо сили духу, щоб протистояти їхній агресії.

2017: Адміністрація Трампа поклала край політиці умиротворення адміністрації Обами-Байдена, надавши Україні летальну допомогу, зокрема протитанкові ракетні комплекси Javelin, надіславши чіткий сигнал Путіну, що неспровокована агресія не буде терпимою.

Червень 2021: У червні 2021 року президент Байден призупинив пакет летальної військової допомоги Україні, щоб сприяти проведенню саміту Байдена і Путіна в Женеві. Голови Роджерс і Маккол опублікували заяву, в якій йдеться: "Як свідчать її попередні рішення відкликати два військові кораблі США з Чорного моря під час нарощування Росією військової присутності, відмовитися від критично важливих санкцій щодо трубопроводу "Північний потік-2" і відкласти зустріч з президентом України Зеленським до завершення безрезультатного саміту Байдена і Путіна минулого тижня, ця адміністрація знову і знову обирає заспокоєння Кремля за рахунок України. Цьому має бути покладено край".

До 24 лютого 2022 року: Після повернення до влади адміністрації Байдена і демократів Владімір Путін почав стягувати війська до українського кордону, щоб перевірити рішучість нового президента. Байден підтвердив Путіну, що продовжить політику умиротворення часів Обами, скасувавши санкції часів Трампа щодо "Північного потоку-2". Незважаючи на беззаперечні докази того, що путінська армія збирається розпочати повномасштабне вторгнення, президент Байден продовжував капітулювати і відмовлявся запроваджувати серйозні санкції проти Росії або озброювати Україну, незважаючи на заперечення республіканців у Конгресі. Байден сподівався, що ця політика умиротворення і продовження діалогу переконає Путіна відвести російські війська від українського кордону. Байден помилявся».

(Насправді це була не помилка, а змова Байдена з Путіним з тією метою, щоб дати Росії загарбати Україну в обмін на піар Демпартії на виборах. – НО).

Млявий кінець піар-кампанії «Конгрес-22». А що сталося?

«24 лютого 2022 року: політика умиротворення президента Байдена не змогла стримати Путіна. Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Адміністрація Байдена мала багатомісячні попередження від розвідувального співтовариства США, але не вжила жодних заходів для стримування Росії. Адміністрація Байдена також не змогла заручитися підтримкою Європи у протидії нарощуванню військового потенціалу Росії, оскільки її попередження залишилися поза увагою, зважаючи на невдалий вивід військ з Афганістану. Примітно, що застереження адміністрації Байдена були настільки слабкими, що голова німецької розвідки перебував у Києві в день вторгнення.

Перші тижні повномасштабного вторгнення: Без достатньої допомоги у сфері безпеки з боку США та інших партнерів України, Збройні сили України швидко втратили позиції.

Тисячі українців опинилися в тилу ворога і постраждали від воєнних злочинів та інших звірств з боку російських солдатів у таких місцях, як Буча, Ізюм та Херсон. Росія також заблокувала більшу частину Чорного моря, зруйнувавши економіку України та посиливши глобальну продовольчу безпеку».

(Байден протидіяв постачанню зброї Україні з боку Британії та Польщі, зокрема, британські вантажі зі зброєю довелося постачати повітрям в обхід Німеччини. – НО).

«Березень 2022: Адміністрація Байдена нарешті починає озброювати українців. Перша партія американських "Стінгерів" нарешті прибула в Україну. Їх невиправдано затримували місяцями, нібито через побоювання щодо засекречених компонентів, які, зрештою, були легко вилучені.

Цього ж місяця США відмовилися публічно надати політичну підтримку Польщі в передачі всього її парку МіГ-29, що могло б допомогти Україні захистити своє небо.

Початок квітня 2022 року: Україна виграла битву за Київ, спростувавши сподівання адміністрації Байдена, що українська столиця впаде протягом трьох днів.

Літо 2022 року: російські війська переорієнтували свій наступ на схід і південь України, захопивши всю Луганську область і кілька ключових міст, таких як Маріуполь. Масована артилерійська перевага Росії була використана з руйнівним ефектом.

Червень 2022: США оголосили, що протикорабельні ракети "Гарпун" американського виробництва будуть відправлені в Україну через кілька місяців після того, як російський флот завершив блокаду Чорного моря і безкарно завдав смертоносних ударів крилатими ракетами з кораблів, розташованих неподалік від південного узбережжя України.

Перші американські високомобільні артилерійські ракетні системи (HIMARS) нарешті прибули в Україну, а за ними – британські та німецькі реактивні системи залпового вогню (РСЗВ). Ці системи, що надійшли із значним запізненням, дозволили Україні зупинити просування Росії на сході та півдні, а згодом розпочати власний контрнаступ.

Серпень 2022 року: Тегеран почав надавати Росії безпілотники іранського виробництва, розгорнувши руйнівну кампанію проти цивільної інфраструктури України. Тим часом адміністрація США відмовилася надати Україні армійські тактичні ракетні комплекси більшої дальності (ATACMS), щоб вражати безпілотники на місцях їхнього базування в Криму та інших окупованих Росією частинах України.

Вересень 2022 року: Харківська область була звільнена українськими військами. Путін незаконно заявив про анексію Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей. Того ж місяця, в розпал запеклих боїв, адміністрація з незрозумілих причин дозволила, щоб санкціонована Конгресом передача Україні зброї з американських запасів на суму 2,3 мільярда доларів залишилася невиконаною.

Листопад 2022: Перші дві американські національні передові системи протиповітряної оборони NASAMS, які ефективно протистоять загрозам з боку літаків, ракет і безпілотників, прибули в Україну після місяців російських ударів по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Україна звільнила Херсон, єдину українську обласну столицю, яка була захоплена Росією, в результаті контрнаступу з використанням американських систем HIMARS, що унеможливило подальшу російську окупацію.

Січень 2023 року: Коли Україна планувала весняний контрнаступ для звільнення більшої частини своєї території від російської окупації – операція, яка потребувала б значної кількості бронетехніки, – Велика Британія стала першою країною, яка пообіцяла надати Україні західні основні бойові танки. За нею послідувала Німеччина, яка схвалила передачу танків Leopard 2 зі своїх запасів та запасів інших союзників лише після того, як США погодилися відправити в Україну танки M1 Abrams. США також нарешті погодилися надати Україні бронемашини "Бредлі", розблокувавши вкрай необхідну передачу аналогічних машин від країн-партнерів.

Лютий 2023 року: США оголосили, що надішлють Україні наземні бомби малого діаметру (GLSDB). Ці боєприпаси мають більший радіус дії, ніж ті, які раніше постачали США, але все ж менший, ніж ATACMS. Однак очікується, що вони не прибудуть раніше початку 2024 року.

Незважаючи на відмову адміністрації підтримати ці зусилля, Велика Британія стала першою країною, яка публічно оголосила про намір навчати українських пілотів керувати винищувачами НАТО.

Березень 2023 року: Голова Комітету у закордонних справах Палати представників Майкл Маккол (R-TX) і голова Комітету у справах збройних сил Майк Роджерс (R-AL), а також член Комітету у закордонних справах Сенату Джим Ріш (R-ID) і член Комітету у справах збройних сил Сенату Роджер Вікер (R-MS) надіслали листа президенту Байдену із закликом до адміністрації надати Україні касетні боєприпаси.

Ці боєприпаси, які десятиліттями зберігалися на американських складах, стали б вирішальним інструментом для перемоги над росіянами. Адміністрація занадто довго ігнорувала цей запит.

Квітень 2023 року: Перший американський комплекс протиракетної оборони Patriot, обіцяний у грудні 2022 року, прибув до України. Невдовзі за ним прибула ще одна система, надана спільно Нідерландами та Німеччиною.

Травень 2023 року: Після понад року тиску з боку Конгресу, українських урядовців та різних союзників по НАТО, зокрема Великої Британії, Данії та Нідерландів, адміністрація Байдена нарешті погодилася навчити українських пілотів і надати їм F-16, але не раніше 2024 року.

Велика Британія оголосила, що надішле в Україну крилаті ракети Storm Shadow, які мають таку ж дальність, як і американські ATACMS. У липні Франція оголосила, що надасть власну версію ракети великої дальності. Ці ракети дозволили Україні вражати важливі військові об'єкти на окупованій Росією території глибоко за лінією фронту. Ці передачі не зустріли значної реакції з боку Росії, проте адміністрація Байдена все ще відмовляється надавати ATACMS.

Червень 2023 року: Україна розпочала довгоочікуваний контрнаступ без багатьох систем озброєнь, які вона просила, зокрема танків "Абрамс", касетних боєприпасів, F-16, GLSDB та ATACMS. Затримка Байденом критично важливих систем озброєнь змусила Україну відкласти початок контрнаступу на місяці, давши російським солдатам час укріпити свої оборонні позиції, прорвати які Україні виявилося складно.

Липень 2023 року: Адміністрація Байдена нарешті схвалила передачу Україні вдосконалених звичайних боєприпасів подвійного призначення (DPICM), або касетних боєприпасів. Якби вони були надані раніше, їх можна було б використати з великим ефектом для боротьби з більшою кількістю російської артилерії, бронетехніки та особового складу.

Вересень 2023 року: Обіцяні США танки "Абрамс" нарешті прибули в Україну - через шість місяців після прибуття перших німецьких танків "Леопард" і понад три місяці після початку українського контрнаступу.

Жовтень 2023 року: Ракети ATACMS меншої дальності дебютують на полі бою, знищивши численні російські гелікоптери, що базуються в Україні. Надання ATACMS є позитивним зрушенням, але їх було відправлено занадто мало, і на це пішло більше року тиску з боку Конгресу, України та союзників США. Надання цієї зброї Україні через кілька місяців після початку її контрнаступу є символічним свідченням нездатності адміністрації надати Україні озброєння в потрібний момент.

Більше того, наданий Україні варіант ATACMS має значно меншу дальність дії, ніж варіант більшої дальності, на якому наполягала двопартійна коаліція в Конгресі (100 миль проти 190 миль). Модель більшого радіусу дії все одно має надійти в Україну для ураження критично важливих російських військових об'єктів у Криму».

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Висновок

«Республіканці в Палаті представників вважають, що президент Байден повинен представити Конгресу план перемоги, який включає максимальний санкційний тиск, передачу заморожених російських суверенних активів Україні та надання Україні зброї, необхідної для перемоги, якнайшвидше».

DJ Champion - No Heaven


Продовження теми: Оголошено початок стратегічної комунікаційної кампанії «Байден-24»: чому це добре для України

Наші інтереси: 

Контроль Республіканської партії США над Палатою представників дозволяє різко посилити допомогу Україні всупереч протидії адміністрації Байдена, яка використовує війну в Україні як засіб піару на виборах у США.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
5
Середнє: 5 (1 голос)

«Росія та альянс, що складається з Китаю, Ірану, іранських маріонеток (таких як ХАМАС і Хезболла) та Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси в усьому світі. Їхня мета – послабити економіку США, розбити ключові альянси та встановити новий світовий порядок тоталітаризму. З часів Другої світової війни Сполучені Штати не стикалися з більш небезпечним набором супротивників." -
Якщо назвати речі своїми іменами, то це протистояння слід називати Третьою Світовою. Де, на одному боці Китай, Північна Корея, Іран зі своїми сателітами, та московія, на іншому - весь західний (арійський) світ. І, так, Індія до арійського світу не належить. А, Турція належить лише почасти. Ізраїль , як це не дивно, належить до арійського, вільного, світу. А, ось ВЕФ є спільником Китаю. ВЕФ намагається весь вільний світ перетворити на подобу Китаю... Тобто, ВЕФ, хоч і знаходить в Швейцарії, є представником тоталітаризму.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

На фото три "Майки")

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Стаття ставить крапку в дискусії - республіканці, чи демократи. Потужна стаття.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Дякую, Ігоре, переконлива стаття ! Вивісила на своїй сторінці ФБ :  https://www.facebook.com/share/qGjRZfbppLpoVtPG/?mibextid=WC7FNe

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Микола Стригунов.
5
Середнє: 5 (1 голос)

«Росія та альянс, що складається з Китаю, Ірану, іранських маріонеток (таких як ХАМАС і Хезболла) та Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси в усьому світі. Їхня мета – послабити економіку США, розбити ключові альянси та встановити новий світовий порядок тоталітаризму. З часів Другої світової війни Сполучені Штати не стикалися з більш небезпечним набором супротивників." -
Якщо назвати речі своїми іменами, то це протистояння слід називати Третьою Світовою. Де, на одному боці Китай, Північна Корея, Іран зі своїми сателітами, та московія, на іншому - весь західний (арійський) світ. І, так, Індія до арійського світу не належить. А, Турція належить лише почасти. Ізраїль , як це не дивно, належить до арійського, вільного, світу. А, ось ВЕФ є спільником Китаю. ВЕФ намагається весь вільний світ перетворити на подобу Китаю... Тобто, ВЕФ, хоч і знаходить в Швейцарії, є представником тоталітаризму.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Микола Данилюк про ці, та інші московські активи:

https://www.facebook.com/share/JeupwWDvxvfvgmNo/?mibextid=WC7FNe

Виграє та сторона, яку ми підтримуємо-тягнемо за собою!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !