Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Залужний отримав у спадок мільйон доларів і пожертвував їх на армію

Категорія:

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний отримав у спадок із США від американця українського походження Григорія Степанця 1 мільйон доларів. Усі ці гроші він передав на потреби Української армії.

23012501.jpg

Валерій Залужний. Фото: Getty Images
Валерій Залужний. Фото: Getty Images

Залужний пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України, пише УП, посилаючись на The New York Times.

У ЗСУ підтвердили цю інформацію. Степанець дійсно залишив Залужному спадок в 1 мільйон доларів.

"Генерал Залужний спрямував ці гроші у повному обсязі на спецрахунок Національного банку України для збору коштів на потреби армії, що підтверджено SWIFT-повідомленням банку від 5 січня 2023 року".

Ось як прокоментував Залужний свій вчинок: "Я все своє життя віддав Збройним Силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком. Остання воля пана Григорія, очевидно, полягала в тому, щоб підтримати в моїй особі українське військо. Вдячний всім, хто допомагає Збройним Силам України. І вдячний своїй родині за розуміння".

Наші інтереси: 

Життєві орієнтири й цінності генерала Залужного відрізняються від морально убогих у владі, які крадуть на закупівлях для армії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи