Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Сенат США схвалив резолюцію з закликом визнати Росію спонсором тероризму (ВІДЕО)

Категорія:

Сенат США одностайно ухвалив резолюцію з закликом оголосити Росію державою-спонсором тероризму за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні, йдеться на сайті Конгресу США.

22072802.jpeg

Фото: ТСН.ua

У резолюції зазначається, що за вказівкою президента Путіна РФ спрямувала та санкціонувала невибіркові обстріли цивільних центрів у Чечні, Грузії, Сирії та Україні, що призвело до загибелі незліченної кількості безневинних чоловіків, жінок і дітей…

Збройні сили РФ здійснили численні страти невинних мирних жителів і спробували приховати свої звірства масовими похованнями по всій Україні.

У повідомленні наголошують на тому, що Сенат узяв до уваги заклики української сторони визнати РФ країною-спонсором тероризму.

Ухвалення резолюції Сенатом чинить тиск з боку Конгресу на адміністрацію Байдена, щоб вона додала Росію до списку держав-спонсорів тероризму, куди входять Куба, Північна Корея, Іран та Сирія.

Нагадаємо, раніше Литва визнала РФ терористичною державою, а її дії в Україні – геноцидом.

Наші інтереси: 

Нарешті до світу дійшло.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Наступний крок – визнання Росії державою-терористом.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Наступний крок – визнання Росії державою-терористом.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так, не наважилися вони, на жаль, на формулювання "визнати Росію державою-терористом".

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Як завжди, все спирається на тверезій голові людей сильної волі. 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Цікава закономірність - Росія не атакує китайські об'єкти в Україні – повідомляє телеграм-канал Тотальна Зрада:

«Так, під час тотального знищення промзони Маріуполя росіяни обійшли олійноекстракційний завод «Сателіт» та портову інфраструктуру, необхідну для вивезення олії звідти. Українським партизанам довелося палити цей завод, коли Маріуполь був остаточно захоплений окупантами.

Крім того, російська армія атакує кожен день ракетами Миколаїв, знищивши другий за величиною зерновий термінал в Україні - "Ніка-тера" Фірташа, а сусідній логістичний комплекс "Дунайської судноплавно-стивідорної компанії" у Миколаївському морському торговому порту залишився неушкодженим (портові споруди, зерносушарки та елеватор).

Недоторканні об'єкти у Маріуполі та Миколаєві об'єднує спільний власник – китайська корпорація COFCO.

У безпеці себе також відчувають «Український банк реконструкції та розвитку» та київська фондова біржа «ПФТС», які контролює китайська державна група товарних бірж «Бохай».

У свою чергу влада Китаю заборонила у ЗМІ та внутрішніх документах державних та приватних компаній слова «війна» та «вторгнення», що стосуються України. Єдиний термін, який можна використовувати, це – «напруженість"»

Це план дійсно планетарного масштабу, в рамках якого китайці для утвердження себе у ролі світового гегемона видавали кредити на будівництво портів, елеваторів, сховищ, залізниць, доріг. Аби тільки зерно, метал, руда, контейнери з товарами оберталися у рамках нового «Шовкового шляху».

Китай вважав, що росія захопить Україну, тож домовився з Кремлем, що всі об'єкти, які цікавлять КНР, залишаться за керівництвом Пекіна після окупації країни».

Все, що робиться з власної волі, – добро!