Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Президент Володимир Зеленський підписав закон про пільговий імпорт на період дії воєнного стану

Світ:

Імпорт товарів в Україну звільнено від ввізного мита та ПДВ для платників єдиного податку першої-третьої групи, які сплачують податок за ставкою 2% від обороту, а також встановлено спрощену форму розмитнення.

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану" №2142-IX опублікований у "Голосі України" і набув чинності, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Спрощений спосіб митного контролю передбачає подання попередньої митної декларації та не вимагає проведення митного огляду.

Ухваливши закон, депутати також повністю звільнили від оподаткування імпорт транспортних засобів громадянами, а також суб'єктами спрощеної системи.

Крім того, за 2021-й та 2022 податкові (звітні) роки не нараховується і не сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об'єкти житлової нерухомості, зокрема їх частки, на територіях ведення бойових дій або тимчасово окупованих збройними формуваннями РФ.

Крім того, удосконалюються положення про оподаткування податку на доходи фізосіб від власне вирощеної с/г продукції та звільнення від сплати ПДВ платників єдиного податку третьої групи на особливих умовах.

Продовжується з трьох до шести місяців період, протягом якого платники, які не мали змоги подати податкову звітність, повинні виконати обов'язок щодо повного подання звітності після закінчення особливого періоду.

Закон також визначає особливості функціонування митних органів на період воєнного часу.

Наші інтереси: 

Потрібно спрощувати податкову та митну систему України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Сонячно-блакитний – прапор шляхетної нації у Просторі волі

Перехід-III – естафета від США, або Як удосконалити українську націю без опору українців

Кожен, хто став на шлях самовдосконалення, автоматично стає засновником невидимого «віртуального демосу». Для його «матеріалізації» є проста й комфортна стратегія з чотирьох кроків. Вона приносить...

Останні записи