Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 122
  • Переглядів: 125

Європа жене росіянських дипломатів – Росія стала токсичною державою

Категорія:

Низка європейських держав оголосили персонами нон грата багатьох співробітників росіянських посольств. 29 березня Бельгія, Нідерланди та Ірландія оголосили, що відсилають російських дипломатів на тлі агресії РФ проти України. Так, Бельгію має залишити 21 російський дипломат, Нідерланди – 17 осіб, а Ірландію – чотири. Раніше група інших держав Європейського союзу, зокрема Литва, Латвія, Естонія, Болгарія, Польща, Словаччина та Чехія, також вимагала від дипломатів РФ залишити територію країн перебування.

Вчора, 4 квітня, посол РФ у Берліні був викликаний у МЗС ФРН, де йому повідомили про висилку 40 співробітників російської дипмісії. А вчора ввечері МЗС Франції повідомило про намір вислати з країни групу дипломатів. За інформацією агентства AFP, йдеться про 35 співробітників російського посольства.

Сьогодні зранку, 5 квітня, МЗС Швеції ухвалило рішення про висилку трьох російських дипломатів. Про це на пресконференції заявила Міністр закордонних справ Анн Лінде.

«Посол Росії у Стокгольмі сьогодні був викликаний до Міністерства закордонних справ, щоб отримати різке засудження з боку Швеції та ЄС, – сказала вона. – Сьогодні МЗС також ухвалило рішення про депортацію трьох російських дипломатів, які не працюють у Швеції відповідно до Віденської конвенції».

Росія – токсична держава.

Наші інтереси: 

Ізоляція Росії йде й на дипломатичному фронті.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Криза позаду. Ми живі!

Український рубильник і американський бульдозер: пік глобальної кризи пройдено (+аудіо)

Сили, які планували знищення України, тепер змушені працювати на її перемогу та прискорений розвиток. Тому новий світовий устрій уже не передбачає існування Мордору. Мілітаризація світу повертає...

Останні записи