Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Італійський уряд заборонив в’їзд навіть вакцинованих туристів з України – кажуть, що через омікрон

Категорія:

Починаючи з 16 грудня прикордонна служба Італії припинить допуск мандрівників з України, що їдуть до Італії з "необов’язковою" метою. Ті вакциновані, що їдуть з "обов'язковою" метою, мають пройти 10-денний карантин.

Як повідомляє "Європейська правда", таке рішення ухвалив уряд Італії під час чергового перегляду правил в’їзду через поширення коронавірусного штаму "Омікрон".

За рішенням, що було ухвалене 14 грудня, Україну перенесли до групи держав Е, щодо якої діє заборона на в’їзд для більшості пасажирів. В’їзд буде дозволений тільки для громадян Італії або держав ЄС, членів родини або тих, хто має "усталені відносини" з мешканцями Італії, а також для тих, хто прямує на роботу, навчання, спортивні змагання тощо.

Втім, навіть ці особи мають пройти 10-денний карантин після прибуття до Італії, незалежно від вакцинації.

Перехідний період для запровадження нових правил має завершитися в ніч на 16 грудня. Оновлені правила в'їзду, відповідно до оприлюдненого наказу міністерства охорони здоров'я Італії, з яким ознайомилася ЄвроПравда, мають діяти до 31 січня 2022 року. Втім, це не гарантує, що в оновлених правилах заборона буде знята.

Запровадження заборони на несуттєві поїздки підтвердило також МЗС. "Україну віднесено до переліку країн списку Е, що передбачає заборону на необов’язкові поїздки громадян України, у тому числі з метою туризму", - йдеться у сервісі tripadvisor.

Італія запровадила також жорсткіші правила в’їзду туристів з ЄС та вимагатиме тест навіть від вакцинованих мандрівників. Рішення уряду вже викликало незадоволення Єврокомісії.

А з вчорашнього дня кожна людина перед прильотом до Польщі з-за меж Шенгенської зони (у тому числі з України) має здати тест на COVID-19, зокрема і повністю вакцинована.

Хто наступний введе обов'язковий тест? А може ця вакцинація взагалі не рятує від хвороби, якщо навіть вакцинованим потрібно здавати тести?

От цікаво, ті, хто зробив собі вакцинацію тільки для того, "щоб вільно подорожувати" - ви не почуваєте себе ошуканими?

Наші інтереси: 

Психопати не вгамовуються і шукають, де б ще ввести якусь заборону.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи