Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 4

Ковід-вакцинація Moderna і Pfizer може викликати запалення міокарду в молодих чоловіків – МОЗ Японії

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство охорони здоров’я Японії назвало запалення серцевого м’яза і зовнішньої оболонки серця у молодих чоловіків можливими серйозними побічними ефектами вакцинації від ковіду.

Цікаву інформацію повідомляє найбільша в Азійсько-Тихоокеанському регіоні медійна компанія NHK (Nippon Hōsō Kyōkai, Японська телерадіомовна корпорація). Цікаво, що матеріал опубліковано ще 4 грудня, проте світові агенції його «не помітили».

Отже, як повідомляє NHK, Міністерство охорони здоров’я Японії назвало запалення серцевого м’яза і зовнішньої оболонки серця у молодих чоловіків (саме чоловіків) можливими серйозними побічними ефектами вакцин від COVID-19 Moderna і Pfizer.

У міністерстві зазначається, що станом на 14 листопада з кожного мільйона осіб, яким була введена вакцина Moderna, такі побічні ефекти були зареєстровані у 81,79 молодих чоловіків у віці від 10 до 19 років і 48,76 чоловіків у віці від 20 до 30 років.

У тих, кому вводили вакцину Pfizer, такі побічні ефекти мали 15,66 чоловіків у віці від 10 до 19 років та 13,32 чоловіків від 20 до 30 років на мільйон вакцинованих.

У міністерстві відбулася нарада експертів. Було запропоновано попереджати людей про ризик, надрукувавши інформацію про «серйозні побічні ефекти» на документах, що супроводжують  вакцини.

Також від лікарень вимагатимуть детально повідомляти про всі випадки, коли такі симптоми з’явилися протягом 28 днів після вакцинації.

На нараді було розроблено план заходів, і міністерство почало доводити цю інформацію до муніципалітетів.

Наші інтереси: 

Якщо людина бажає вакцинуватися, то вона має право знати про можливі побічні ефекти. Якщо людей примушують до вакцинації, не попереджаючи про можливі негативні ефекти, то це є злочином.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Здається, це перша країна, де таке визнано офіційно...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Важлива інформація!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Головне, що не захворіють на ковід.

Поки дихаю - сподіваюсь!