Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Нині тестується людська воля. Вони хочуть зробити нас покірними, і вони не зупиняться – Анатолій Якименко

Категорія:

Відбувається спроба придушити людські почуття та волю, здатність людей чинити спротив. Не чекайте тверезих висновків від невдалих експериментів із застосування імунобіологічних препаратів. Тестується людська воля. Тестуються фобії людини та визначається межа, до якої людину можна притиснути і зробити зручною для користування. Право – це інтегральна воля народу. Якщо у народу нема волі, у нього нема права.

21112302.jpeg

Анатолій Якименко

Анатолій Якименко вважає, що людство ще не пройшло цей тест. І це є причиною тих суперечливих рішень, які ми бачимо. Попри те, що населення європейських країн здебільшого вакциноване, там спостерігається високий рівень захворюваності. Тобто ця вакцинація насправді не працює проти респіраторних вірусних інфекцій – вона лише завдає шкоди імунній системі.

Уряди країн, наприклад, Австрії та Нідерландів, ухвалюють рішення про повний локдаун та поголовну вакцинацію. Вони хочуть вакцинувати усіх, доходячи аж до внутрішньоутробної вакцинації. Навіть якщо вони вакцинують 100% населення і це не буде успішним, вони вигадають причини, чому це не вдалося і знайдуть винуватців, попри те, що всі вакциновані. Вони будуть проводити сегрегацію тих, хто має або не має, скажімо, 10 доз, вигадають нові методики комбінації вакцин і таке інше.

Вони хочуть зробити нас зручними для управління, як на птахофабриці, коли курей зробили зручними: їх посадили у клітки, їм дають їсти, роблять укольчики, щоб знизити імунний статус цих курей, а коли приходить час, їм відсікають голови.

У нас є ілюзія, що ми живемо у правовій системі. Неважливо, що записано в законі, важливо, ЩО можна зробити з людиною, якщо ця людина є боягузом або готова йти на компроміси з совістю. 

Право – це інтегральна воля народу. Якщо у народу нема волі, у нього нема права.

 

Наші інтереси: 

Розуміти глибинні механізми, усвідомлювати головні характеристики людини.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи