Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Звернення голови УАВЗ Георгія Учайкіна до міністра МВС Монастирського

Світ:

Днями міністр МВС Монастирський заявив, що Закон про зброю потрібен, але без права носіння короткостволу. І це – нібито «принципова позиція». У законослухняних громадян ця заява викликала, м’яко кажучи, подив.

uchaykin.jpg

Георгій Учайкін

Денисе Анатолійовичу, це «принципова позиція» чия? Особисто Ваша? Чи Міністерства Внутрішніх Справ? – питає його голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін. – Бо якщо особисто Ваша, тоді її доречно було б артикулювати, скажімо, в колі друзів, а не перед громадянами, які винайняли вас на роботу. 

Якщо ж це – «принципова позиція» МВС, то стабільно найнижчий рівень довіри суспільства до МВС серед усіх міністерств не дає йому жодних прав на такі безапеляційні заяви. Адже із «принципами» саме у МВС все погано. Особливо, з принципами, пов’язаними з обігом зброї.

Тому «заборона носіння» – це не позиція, а безпідставна забаганка. На позицію це стане схоже, коли ми – суспільство – почуємо притомні АРГУМЕНТИ з «принципових» питань, на які МВС роками не може надати відповіді.

 

 

Представники ВСІЄЇ зброярської спільноти вкотре надіслали особисто Вам, Голові Верховної Ради та до Комітету з правоохоронної діяльності листи з вимогою провести конструктивне, фахове та публічне обговорення ОБОХ законопроектів про зброю, які знаходяться у ВРУ.

Вся зброярська спільнота та галузь підтримують АЛЬТЕРНАТИВНИЙ законопроект, а Ви один (чи МВС?) – чомусь ні, та ще й «принципово».

Нас так не влаштовує! Бо нам цей закон виконувати.

Тож мусите аргументовано пояснити свою позицію, вислухати та прийняти до імплементації наші позиції. Ви отримали ці листи. Реагуйте. Почніть діалог між владою та суспільством з одного з найважливіших питань.

А поговорити нам є про що.

  • Як, гарантовано беззбройні громадяни мають захищати своє життя та здоров’я до приїзду поліції, будь-де (не тільки вдома), коли їм загрожує небезпека?
  • Чим допомогли ваші «принципи» жертвам тисяч вже скоєних умисних вбивств та тисячам скалічених?
  • Як допоможуть ваші «принципи» майбутнім жертвам наступного «звітного періоду»?
  • Через які «принципи» МВС «принципово» підтримало розподілення, всупереч Конституції, громадян України на «категорії» – кому можна мати «травмати», а кому ні?
  • Чому «принципи» МВС не завадили правоохоронцям роздати 220 ТИСЯЧ «травматів»? А це, на хвилинку, кожен шостий зареєстрований ствол в Україні.
  • Згідно з якими «принципами» МВС нагородну зброю отримав харківський кримінальний авторитет після 12 років ув’язнення за навмисне вбивство?
  • Скільком ще кримінальним авторитетам та охоронцям злодіїв у законі МВС «принципово» надало право носіння нагородної вогнепальної зброї?

Без вичерпної відповіді на подібні питання, розмови про будь-яку «принципову позицію» МВС є абсолютно недоречними.

Понад 65% громадян висловили свою готовність володіти короткоствольною зброєю з метою самозахисту.

А задовго до цього українці підписали ДВІ Петиції з вимогою надати право громадянам володіти зброєю самозахисту.

Тому ще раз: Ви отримали достатньо звернень з вимогою розпочати публічний діалог із суспільством. Маєте виконувати те, чого вимагають від вас ті, заради кого ви взагалі існуєте.

Розпочинайте діалог.

Наші інтереси: 

Бачимо подвійні стандарти міністерства внутрішніх справ. Просуваємо інформацію щодо права володіння зброєю. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи