Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

У Києві заборонили вхід до шкіл не вакцинованим від Covid-19 батькам учнів

Світ:

У Києві встановлено низку заборон, що діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах із 1 вересня. Рішення ухвалено для "попередження розповсюдження СOVID-19 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території міста Києва". 

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, а рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, повідомляється на офіційному порталі Києва.

Відповідно до протоколу № 53, із 1 вересня у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти незалежно від форм власності, та інклюзивно-ресурсних центрах, заборонять:

у разі встановлення «зеленого» рівня епідеміологічної безпеки:

 • проведення масових (освітніх, наукових, тематичних та інших) заходів без одягнутих усіма учасниками засобів індивідуального захисту;
 • вхід групами та масове перебування в закладі батьків здобувачів освіти;
 • індивідуальне відвідування закладів батьками та вхід і перебування у закладі освіти осіб, які не є учасниками освітнього процесу, без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.

 у разі встановлення «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки:

 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із особою з СOVID-19 перебуває більше як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу;
 • проведення у закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
 • відвідування закладів особами, які не є учасниками освітнього процесу;
 • вхід групами та масове перебування у закладі батьків здобувачів освіти;
 • індивідуальне відвідування закладів батьками здобувачів освіти без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.

у разі встановлення «червоного» рівня епідеміологічної безпеки:

 • відвідування закладів незалежно від форм власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів, які беруть участь у атестації, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти за умови наявності більш як у 80 відсотків персоналу закладу документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації.

У разі встановлення «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки у закладах загальної середньої освіти/окремих класах, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кількість здобувачів освіти в яких перевищує проектну потужність закладу/перевищує нормативи, має бути організовано у «змішаному (комбінованому)» форматі – як дистанційно, так і в закладі освіти із дотриманням протиепідемічних вимог.

Відповідно до документа, необхідно забезпечити організацію проведення батьківських консультацій/зборів в онлайн режимі.

Наші інтереси: 

Розуміти, що чим більше їм дозволяти, тим більше вони будуть забороняти. Батькам слід підіймати питання того, що на основі якогось протоколу (!) вигадують нові правила і схиляють непрямим чином до безглуздої вакцинації проти вірусного захворювання, яку потрібно буде проходити через кожні 180 днів. Думати, як створити незалежну від держави та чиновників школу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Коли я звернувся до директора місцевого центра творчості з пропозицією організувати там кілька гуртків радіопрофілю, одним із перших запитань було:"Ви вакциновані ?"

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Коли я звернувся до директора місцевого центра творчості з пропозицією організувати там кілька гуртків радіопрофілю, одним із перших запитань було:"Ви вакциновані ?"

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Вони вже геть з глузду з'їхали!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Батьків виштовхують до нових форм і сенсів освіти.

Все, що робиться з власної волі, – добро!