Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Дедалі більше американців вважають Байдена занадто лівим, його «прогресивністю» здивовані навіть самі ліваки

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Навіть крайньо ліві члени Демократичної партії із задоволенням кажуть, що він «перевершив їхні очікування».

Згідно з недавнім опитуванням 46% американців вважають Джо Байдена «занадто ліберальним». Це на 10% більше, ніж у грудні 2019 року, коли розгорталася передвиборча кампанія.

В той же час близько 40% американців все ще вважають, що політика Байдена «приблизно правильна».

Ще більше могла би здивувати позиція, що 10% вважають Байдена «занадто консервативним».  Але це не так дивно, враховуючи, що всілякі BLM, антіфа та їм подібні будуть незадоволені будь-якими, навіть найрадикальнішими діями. Адже вони бажають «все й одразу».

У той же час крайньо ліва членкиня Палати Представників Александрія Окасіо-Кортес (Alexandria Ocasio-Cortez або AOC, як її називають медіа) висловила своє позитивне ставлення до політики Байдена:

«Адміністрація Байдена та Президент Байден безумовно перевершили очікування прогресистів».

«Багато з нас очікували набагато консервативнішої адміністрації».

Нагадаю, сьогодні в США «прогресистами» називають ліві та крайньо ліві течії в Демократичній партії.

Адміністрація Байдена в перші 100 днів відмовилася від багатьох напрямків політики попередньої адміністрації Дональда Трампа.

Ще за два місяці до виборів 3 листопада 2020 на сайті Axios було опубліковано статтю «Biden’s centrist mirage» (Міраж байденського центризму), де автор Ганс Ніколс (Hans Nichols) звертав увагу, що протягом всієї своєї кар’єри Байден культивував образ центриста. Проте зараз в Демократичної партії його почали відтісняти «повсталі прогресисти», тож він рушив вліво, щоб «примирити партійних активістів».

І цей рух вліво у традиційно правій Америці не може не хвилювати. Адже світовий досвід показує, що всюди, де до влади приходять ліві, за деякий час починається гальмування, стагнація та занепад.

 

Наші інтереси: 

Стежимо за подіями в США.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи