Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Лідер лівацької антіфи висловив думку, що президентські вибори у США було сфальсифіковано

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вже й представники союзної демократам антіфи не вірять у чесність «перемоги» демократів.

Три дні тому відбулась доволі цікава подія. Ведучий дискусійної програми з контраверсійного правого сайту Infowars Оуен Шроєр (Owen Shroyer) запросив до дискусії лідера лівої антіфи Джона Саллівана (John Sullivan).

Хто не знає. 26-річний Джон Салліван, мешканець штату Юта, є одним із лідерів радикально-лівої організації антіфа, котра протягом літа 2020 влаштовувала акції протесту, які нерідко переростали у погроми. Також він є лідером групи Insurgence USA, яка виникла після смерті Джорджа Флойда. Незадовго до 6 січня він з  кількома іншими членами антіфи спеціально купив атрибутику за Трампа, щоб злитися з натовпом протестантів у Вашингтоні. Його група була одною з тих, хто власне і почав насилля в Капітолії. Саме він випадково засняв на відео момент вбивства протестувальниці Ешлі Беббіт (Ashli Babbitt). Переглядаючи в інтернеті відео подій, поліція побачила уривок, де Джон Салліван (замаскований у символіку за Трампа) закликає навколишніх (схоже, що однодумців з антіфи) «вирвати Трампа із Білого дому» (fucking rip Trump out of the White House), після чого вони рушать на штурм Конгресу. Незабаром Джон був заарештований в Юті, але 15 січня випущений на волю через технічні порушення під час затримання. Зараз він знаходиться на свободі, але очікує суду.

27 січня Оуен Шроєр запросив Джона Саллівана до своєї програми обговорити питання: чи зможуть праві і ліві Америки об’єднатися, щоб протистояти наступу глобалістського істеблішменту.

Повністю 40-хвилинну розмову можна переглянути тут. Я же хочу звернути вашу увагу на висловлювання Саллівана про вибори.

-  підтримка Джо Байдена серед американської громадськості помітно блідне в порівнянні з органічною, бурхливою підтримкою, яку отримує  Дональд Трамп по всій країні. Це доводить, що «у безпрецедентній перемозі Байдена» точно є щось підозріле.

- Я бачив, як багато мітингів за Трампа почали з’являтися по всій країні, я бачив підтримку, яку він отримував. Але я насправді не бачив жодної підтримки, яку би отримував Байден. Я не бачу мітингів за Байдена.

- Ви не бачите мітингів Байдена та мітингів з плакатами «Байден-2020», які би з'являлися по всій території США. Проте ви бачите багато мітингів Трампа та мітингів «Трамп-2020». Тож це говорить само за себе. Це дійсно говорить  про те, що люди готові вийти і виступати за те, у що вони вірять.

- Є щось підозріле  в тому, що Байден отримав усі ці голоси... Я вважаю, що Байден переміг у тому сенсі, що це відбулося через систему, вірно? Це сталося через виборчі машини. От на що все було розраховано. Чи думаю я, що могла бути якась фальсифікація? – Так.

 

Наші інтереси: 

Вже й представники союзної демократам антіфи не вірять у чесність «перемоги» демократів.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Дехто не вірить, а дехто просто знає...Ті ліваки, що знають це - просто мовчать через свою причетність до цього. А, Салліван досить переконливо довів свою непричетність до цього. Або, свою розумність, так. Цікаво, як швидко відбудеться відновлення справедливості в Америці? Бо, Трамп колись носив прізвисько "Справедливий".

Якщо прагнеш чуда - створюй його!