Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Білий дім заборонив купувати цінні папери низки китайських компаній

  Виконавчий указ президента Трампа, випущений у листопаді, буде застосовуватися до дочірніх компаній китайських компаній, які визначені як такі, що належать або контролюються китайськими військовими.

  В опублікованій директиві Мінфіну США відзначається, що заборона поширюється на «будь-яку дочірню компанію комуністичної китайської військової компанії після того, як така дочірня компанія буде публічно зареєстрована Міністерством фінансів». Мінфін має намір додавати ті компанії, які на 50% чи більше належать китайській військовій компанії або контролюються такою, передає російська служба Голосу Америки.

Директива Білого дому забороняє з листопада 2021 року нові покупки цінних паперів 35 китайських компаній, які, як стверджує Білий дім, мають зв'язки з китайськими військовими.

В опублікованому в понеділок керівництві Мінфіну США відзначається, що заборона поширюється на «будь-яку дочірню компанію комуністичної китайської військової компанії після того, як така дочірня компанія буде публічно зареєстрована Міністерством фінансів». Мінфін має намір додавати ті компанії, які на 50% чи більше належать китайській військовій компанії або контролюються такою.

Список наразі включає 35 компаній, в тому числі нафтову компанію CNOOC і провідного китайського виробника мікросхем Semiconductor Manufacturing International.

 

Наші інтереси: 

Брати приклад, як захищати національні інтереси.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
КитайСША
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи