Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Напередодні місцевих виборів центральна влада політизує COVID-19 і розганяє паніку

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Партія Слуг програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони.

Про це заявив голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

"Залишається трохи більше двох тижнів до виборів. Центральна влада за допомогою своїх неопотрібних губернаторів на місцях розганяє паніку на тему Covid-19.
Політизує хворобу. А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Їхні дії можна пояснити кількома причинами.

Перша. Партія Слуг нищівно програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони. Вони не вирішують проблему ковіда, але намагаються залякувати людей. Щоб знизити явку, щоб люди не пішли голосувати", – написав Корбан.

Він також відзначив той факт, що обмеження ніяк не відбиваються на правоохоронній системі, яка "продовжує виконувати замовлення щодо проведення каральних заходів проти місцевого самоврядування".

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що приховує метушня влади навколо "турботи про населення".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи