Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Напередодні місцевих виборів центральна влада політизує COVID-19 і розганяє паніку

Світ:

А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Партія Слуг програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони.

Про це заявив голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

"Залишається трохи більше двох тижнів до виборів. Центральна влада за допомогою своїх неопотрібних губернаторів на місцях розганяє паніку на тему Covid-19.
Політизує хворобу. А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Їхні дії можна пояснити кількома причинами.

Перша. Партія Слуг нищівно програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони. Вони не вирішують проблему ковіда, але намагаються залякувати людей. Щоб знизити явку, щоб люди не пішли голосувати", – написав Корбан.

Він також відзначив той факт, що обмеження ніяк не відбиваються на правоохоронній системі, яка "продовжує виконувати замовлення щодо проведення каральних заходів проти місцевого самоврядування".

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи