Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Напередодні місцевих виборів центральна влада політизує COVID-19 і розганяє паніку

Світ:

А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Партія Слуг програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони.

Про це заявив голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

"Залишається трохи більше двох тижнів до виборів. Центральна влада за допомогою своїх неопотрібних губернаторів на місцях розганяє паніку на тему Covid-19.
Політизує хворобу. А президент, який перебуває в передвиборчому турне за держрахунок, у червоних зонах звинувачує місцеве самоврядування в бездіяльності. Їхні дії можна пояснити кількома причинами.

Перша. Партія Слуг нищівно програє місцеві вибори. І єдине, що їм залишається, – переміщати міста і регіони в карантинні зони. Вони не вирішують проблему ковіда, але намагаються залякувати людей. Щоб знизити явку, щоб люди не пішли голосувати", – написав Корбан.

Він також відзначив той факт, що обмеження ніяк не відбиваються на правоохоронній системі, яка "продовжує виконувати замовлення щодо проведення каральних заходів проти місцевого самоврядування".

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що приховує метушня влади навколо "турботи про населення".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи