Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Мер Івано-Франківська закликав виходити на протести через посилення карантину

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що рішення центральної влади віднести місто до "червоної зони" є політично вмотивованим і його слід скасувати. Він закликав франківців не мовчати, діяти в законний спосіб.

20082901.jpg

Руслан Марцінків. Фото: facebook Руслана Марцінківа

Про це Руслан Марцінків сказав у відеозверненні, яке опублікував у себе на сторінці в Facebook. Він вважає неправильним, що органи місцевого самоврядування дізнаються про рішення центральної влади (в даному випадку про віднесення Івано-Франківська до так званої "червоної зони) зі ЗМІ та соціальних мереж. Він також вважає суб'єктивними критеріями, за якими центральна влада визначає, до якої зони віднести ту чи іншу область України.

 

 

Міський голова закликав жителів виходити на мирний протест, щоб заявити про свою незгоду з таким рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Критерії, встановлені на рівні держави, суб'єктивні. Відбувається політичний шантаж заходу України", - сказав Марцінків.

Також він додав, що місто не ігноруватиме розпорядження центральної влади.

"Я закликаю мирним способом висловлювати свій протест", - сказав мер.

Наші інтереси: 

Розуміти, що дії центральної влади є не тільки незаконними, але й абсурдними. Керівники міст можуть довести це у своїх діях і непокорі центральній владі. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

І, де їхній позов до суду на кабмін, за прикладом Черкас?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!