Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Коронавірус Covid-19 безпечний для здорового населення, клініки перевантажені через паніку і залякування – огляд ЗМІ

Категорія:

Авторитетні фахівці світу розповідають про глобальний психотерор, розгорнутий ЗМІ та політиками. Коронавірус, що викликає Covid-19, не більш небезпечний, ніж застуда або грип. Можливо, він циркулював уже в минулі роки, але не був виявлений, тому що його ніхто не шукав. 

200401covid-19-martineksner.jpg

Професор Мартін Екснер (Martin Exner)
Професор Мартін Екснер (Martin Exner), керівник Інституту гігієни в Університеті Бонна

Данський дослідник професор Пітер Гетше пише, що Covid-19 – це «епідемія масової паніки», і «логіка стала однією з перших жертв».

Колишній міністр охорони здоров'я Ізраїлю професор Йорам Ласс каже, що новий коронавірус «менш небезпечний, ніж грип», а заходи по локалізації «вб'ють більше людей, ніж вірус». Він додає, що «цифри не відповідають паніці» і «емоції переважають над наукою». Він також зазначає, що «Італія відома своєю величезною захворюваністю респіраторними проблемами, у три рази більше, ніж будь-яка інша європейська країна. У США близько 40000 людей помирають за звичайний сезон грипу, і поки що від коронавірусу померло 40-50 людей, більшість з яких у будинку престарілих у Кіркленді, штат Вашингтон».

П'єтро Вернацца, швейцарський фахівець з інфекційних захворювань, стверджує, що багато введених заходів не засновані на науці і мають бути скасовані. За словами Вернацца, масове тестування не має сенсу, тому що 90% населення не побачать ніяких симптомів, а карантини та закриття шкіл навіть контрпродуктивні. Він рекомендує захищати тільки групи ризику, не порушуючи при цьому економіку і суспільство в цілому.

Німецький імунолог і токсиколог, професор Стефан Хокерц пояснює, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж грип, просто йому приділяється більше уваги. Небезпечніше вірусу є страх і паніка, створювані ЗМІ, і «авторитарна реакція» багатьох урядів. Професор Хокерц також зазначає, що більшість так званих «померлих від коронавіруса» насправді просто мали позитивний результат тесту, а померли від інших причин. Він вважає, що в десять разів більше людей, ніж повідомлялося, вже мали Covid19, але нічого не помітили або дуже мало.

Аргентинський вірусолог і біохімік Пабло Гольдшмідт стверджує, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж застуда або грип. Можливо, він циркулював уже в більш ранні роки, але не був виявлений, тому що його ніхто не шукав. Доктор Гольдшмідт говорить про «глобальне залякування», створене ЗМІ та політиками. За його словами, щороку 3000000 новонароджених в усьому світі і 50000 дорослих у США вмирають від пневмонії.

Професор Мартін Екснер, керівник Інституту гігієни в Університеті Бонна, пояснює, що медичний персонал перевантажений через закриті кордони і карантин, а не через приріст кількості хворих, якого нема.

Професор Джуліан Ніда-Рюмелін, колишній міністр культури Німеччини і професор етики, зазначає, що Covid-19 не представляє небезпеки для здорового населення в цілому і тому крайні заходи, такі як комендантська година, не виправдані.

Відомий італійський вірусолог Джуліо Тарро стверджує, що навіть в Італії рівень летальності від хвороби Covid-19 нижче 1% і тому порівняний з грипом. Більш високі значення виникають тільки тому, що не робиться відмінностей між смертністю «з» і «від» Covid-19, а також тому, що число інфікованих людей сильно занижене.

У Швейцарії надлишкова смертність від Covid-19, мабуть, все ще дорівнює нулю. Останньою «смертельною жертвою», представленою ЗМІ, є 100-річна жінка. Проте швейцарський уряд продовжує посилювати обмежувальні заходи.

Швеція досі дотримується адекватної стратегії щодо Covid-19, яка заснована на двох принципах: групи ризику захищені, а люди з симптомами грипу залишаються вдома. «Якщо ви будете слідувати цим двом правилам, вам не знадобляться подальші заходи», – сказав головний епідеміолог Андерс Тегнелл. Соціально-економічне життя триватиме нормально. За словами Тегнелла, великий наплив в лікарні досі не відбувся.

Німецький експерт з кримінального та конституційного права д-р Джессіка Хамед стверджує, що такі заходи, як загальна комендантська година і заборони на контакти, є масовим і непропорційним посяганням на основні права і свободу, тому «все незаконно».

Попереднє дослідження, проведене вченими зі Стенфордського університету, показало, що від 20 до 25% Covid19-позитивних пацієнтів також дали позитивний результат на інші віруси грипу або ГРВІ.

Кількість заявок на страхування по безробіттю в США злетіло до понад три мільйони (рекорд). 


Більше оглядів у статті Швеція відмовилася від боротьби з коронавірусом: Цей вірус не загрожує людям

Наші інтереси: 

Дослухатися до наукових авторитетів і робити власні висновки. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
віруси
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Назагал все так, але треба зважити на те, що в епіцентрах пандемії смертність все-таки зростає на 200+% порівняно з аналогічними періодами минулого року, як от в Бергамо в Італії. Тому, хоч помирають люди переважно старші від ускладнень вже наявних в них хвороб, коронавірус все ж сприяє цим ускладненням проявитися і тому додає смертності. Тому не зовсім коректно казати, що клініки перевантажені через паніку, принаймні у випадку Бергамо - кількість людей, які потребують реанімації і помирають таки зросла в один момент. https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/2/7246172/

Коментарі

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Назагал все так, але треба зважити на те, що в епіцентрах пандемії смертність все-таки зростає на 200+% порівняно з аналогічними періодами минулого року, як от в Бергамо в Італії. Тому, хоч помирають люди переважно старші від ускладнень вже наявних в них хвороб, коронавірус все ж сприяє цим ускладненням проявитися і тому додає смертності. Тому не зовсім коректно казати, що клініки перевантажені через паніку, принаймні у випадку Бергамо - кількість людей, які потребують реанімації і помирають таки зросла в один момент. https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/2/7246172/

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Якщо не справляється медична система, то смертність зростає. Але причина не в коронавірусі, а в занедбаній медицині і роздутій паніці.

У повідомленні італійської газети "Corriere della Sera" 10 січня 2018 р. відзначається, що відділення інтенсивної терапії Італії вже впали під хвилею грипу в 2017/2018 рр. Їм довелося відкласти операції, відкликати медсестер з відпустки і так далі. Про коронавірус тоді ще нічого не знали.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Ось, що сказала мені французька товаришка-енергетик про СТРАХ :

«Енергетики мають відповідь про вимірювання страху.
Вірус - це суб'єкт низької вібрації зі замкненою структурою електромагнітного кола та резонансною частотою від 5,5 до 14,5 Гц.
Загальний середньочастотний резонанс Землі сьогодні становить близько 27,4 Гц, але є місця, де ця частота поступається: лікарні, в'язниці, лінії електропередач, метро, офіси тощо, де вібрації менші 20 Гц.

Для людей, які знаходяться в своєму EGO, під контролем, а тому в СТРАХУ,
тобто при слабкій вібрації, цей вірус може бути вражаючішим, а отже, небезпечним.

Приклади частот вібрацій: любов ЕРОС - вібрація 50 Гц,
любов ФІЛАЕ - від 150 Гц,
любов АГАПЕ - від 205 Гц і вище».

Нагадаймо, що Живе Слово допомагає нам підняти вібрації !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !