Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
140

Президент України має вирішувати лише одне питання – щоб Україна була Україною

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ситуація з національним відбором на Євробачення 2019 показала, що зараз відбувається з нашим суспільством. З одного боку, як готувався цей конкурс, які були фільтри для учасників. З іншого боку, реальне голосування глядачів показало, де проходить червона лінія для наших громадян. Є країна, є держава Україна, а є Малоросійський проект.

Малоросійський проект по-різному називався в різні епохи, але сутність його була незмінною.

Це – сприйняття України як території, як додатку до "справжньої" країни Росії, як місця, де заробляють гроші і їдять вареники. Або сприйняття України як Батьківщини, яку можна любити, поки це не заважає нічому іншому. В Росії великий ринок, там можна заробити великі гроші. Цьому немає моральних перешкод.

Сьогодні люди голосують на національному відборі на Євробачення, завтра вони будуть голосувати на президентських виборах саме з таким ставленням до України.

Після 2014 року у нас з'явилися неймовірні шанси. Не тільки тому, що величезна кількість людей прозріла і зрозуміла, що собою представляє Москва. І це теж дуже дивно, що їм так довго треба було прозрівати. Ще дуже цікава обставина - у нас немає величезної кількості проросійського електорату. У нас неймовірна кількість байдужих. Дуже багато наївних людей, які вважають, що як тільки демонтували кримінальний режим, одразу мала з'явиться Швейцарія чи Німеччина.

Не скористатися шансом державного будівництва сьогодні - це історичний злочин. Злочин перед дітьми і онуками, які зможуть жити в звичайній нормальній країні, де не будуть навіть замислюватися над питаннями (над якими ми сьогодні замислюємося): якою мовою тут розмовляти, до якої церкви ходити, яких письменників читати, чи можна їздити на гастролі до країни, громадяни якої вбивають твоїх співвітчизників. 

 

Наші інтереси: 

Не скористатися шансом державного будівництва сьогодні - це історичний злочин.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

"Не скористатися шансом державного будівництва сьогодні - це історичний злочин. Злочин перед дітьми і онуками, які зможуть жити в звичайній нормальній країні, де не будуть навіть замислюватися над питаннями (над якими ми сьогодні замислюємося): якою мовою тут розмовляти, до якої церкви ходити, яких письменників читати, чи можна їздити на гастролі до країни, громадяни якої вбивають твоїх співвітчизників!"

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Дуже глибокі думки, раджу всім послухати. Віталій Портніков, не будучи українцем, сміливо висловив відверто націоналістичний підхід.

Все, що робиться з власної волі, - добро!