Важливість: 
3
Лукашенко підтримав Путіна в ракетному протистоянні з США

Президент Білорусі вважає, що РФ не порушувала договір РСМД, а США тепер зможуть розмістити ракети "навіть в Україні".

19022403.jpg

Олександр Лукашенко (фото - ЕРА)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що, після виходу США з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) з Росією, його країні потрібно розробити відповідні заходи - разом з Москвою, передає білоруське видання Белта.

На думку Лукашенка, розірвання договору негативно вплине на Білорусь, оскільки там "завжди страждали" від суперництва між більшими державами. Можливий конфлікт між ними Лукашенко назвав "катастрофою, особливо для нас".

При цьому він упевнений, що Росія не порушила положень договору, оскільки в цьому його запевнив президент Володимир Путін. "Його позиція практично нічим не відрізняється від тієї позиції, яку викладають в ЗМІ", - сказав глава Білорусі.

Лукашенко також вважає, що вихід з договору вигідний США, оскільки у Вашингтона з'явиться можливість розмістити ракети на території держав - членів НАТО в Європі або навіть, на його думку, в Україні.

Як ми повідомляли, з 2 лютого Сполучені Штати призупиняють виконання своїх зобов'язань у рамках Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД)

20 лютого Путін заявив, що російська армія націлена не тільки на ті країни-союзники США, які розмістять у себе комплекси ракет середньої і малої дальності, а й на саму Америку, якщо буде така загроза.

Наші інтереси: 

Шкода, що Білорусь досі "лиже чоботи" імперії зла.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка