Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп оголосив надзвичайний стан у США для побудови стіни на кордоні з Мексикою

Категорія:

Оголошення надзвичайної ситуації дозволяє Трампу використати кошти, відведені державним бюджетом США на інші цілі (в тому числі і на побудову стіни). За словами голови апарату Білого дому Міка Малвені, загалом 8 мільярдів доларів буде спрямовано на побудову стіни.

Президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у США через ситуацію на південному кордоні Сполучених Штатів, яка, на його думку, вимагає побудови стіни з метою стримування припливу незаконних мігрантів з території Мексики.

Таким чином Трамп обійшов Конгрес, який раніше не включив кошти, необхідні для зведення муру вздовж більшої частини кордону, до законопроекту щодо фінансування уряду США. Відповідне рішення ймовірно буде оскаржене у судових інстанціях, про що вже заявляли представники Демократичної партії США.

Рішення Трампа може сподобатись частині його виборців, однак, може викликати звинувачення у тому, що президент надто покладається на свої повноваження і діє в обхід Конгресу. Раніше сам Трамп звинувачував у цьому свого попередника Барака Обаму.

У ході свого виступу президент США також заявив, що він підпише проголосований у Конгресі законопроект щодо фінансування роботи уряду.

Раніше суперечки щодо включання до даного законопроекту коштів на побудови стіну викликали тимчасове припинення роботи уряду терміном на 35 днів. Між тим законодавство включає суму у 1,4 мільярда доларів на побудову бар'єру на кордоні довжиною у 90 кілометрів - на противагу - 5.7 мільярда, на які сподівався Трамп.

Оголошення надзвичайної ситуації дозволяє Трампу використати кошти, відведені державних бюджетом США на інші цілі. За словами голови апарату Білого дому Міка Малвені, загалом 8 мільярдів доларів буде спрямовано на побудову стіни.

Трамп визнав, що він очікує що дане рішення буде оскаржене у судових інстанціях. Трамп сподівається, що Адміністрація зрештою переможе у суді.

 

 

Наші інтереси: 

Сильний президент - сильна держава.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Трамп діє рішуче і захищає інтереси жителів США!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Трамп діє рішуче і захищає інтереси жителів США!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!