Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
129

ГПУ відкрила справу проти Медведчука за підозрою в держзраді

Важливість: 
2

Генеральна прокуратура України повідомляє, що відкрила кримінальне провадження проти проросійського політика, голови політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука за статтями «державна зрада» і «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Як повідомила 5 лютого у Facebook речниця генерального прокурора Лариса Сарган, справу відкрили за зверненням народного депутата Андрія Тетерука через заяву Медведчука на партійному з’їзді 29 січня, де він заявив про необхідність утворення так названого «автономного регіону Донбас».

«Враховуючи, що відповідно до ст.1 Конституції, Україна є унітарною державою, територіальний устрій закріплено у ст.133 цього Закону, а також те, що Росія шляхом забезпечення самопроголошених «Донецької та Луганської народних республік» («ДНР», «ЛНР») живою силою, озброєнням та іншими матеріалами проводить агресивні дії стосовно України, проголошення концепції утворення автономного регіону Донбас сприяє законодавчому закріпленню тимчасово окупованої території всупереч Основному закону й надає іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, в тому числі й інформаційної підтримки», – написала Сарган.

Вона додала, що матеріали кримінальних проваджень передадуть до Служби безпеки України.

Віктор Медведчук 29 січня заявив, що його політична сила має план встановлення миру на Донбасі. За його словами, необхідно створити «автономний регіон Донбас» і закріпити цей статус в Конституції України.

Медведчук вважає, що домовленості можуть бути досягнуті у чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва.

Віктор Медведчук, лідер українського проросійського руху «Український вибір» і голова політради проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя», відомий також як кум президента Росії Володимира Путіна. Медведчук завдяки особистим стосункам із Путіним відігравав певну роль в обміні українських заручників на затриманих в Україні за антиукраїнську діяльність росіян і проросійських діячів. При цьому такі обміни не відбуваються вже тривалий час.

Наші інтереси: 

Планова робота ГПУ чи передвиборчий трюк? Як би там не було, Медведчук має нести відповідальність із конфіскацією майна.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.

Як відкрили так і закриють, - нардеп про кримінальну справу Медведчука
https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=Kkg1QXdbPmc

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Альберте, замість того, щоб ментально підтримувати позитивні процеси, ти прагнеш їх заблокувати. Навіщо?

І поміркуй над твоїм гаслом "Віра - псує знання". Віра - це сила, яка основана на переконаннях, а переконання основані на знаннях. Віра - це сила, яка реалізує знання. Вона аж ніяк не може їх псувати.

Позитивне мислення - це наш внесок у розвиток України та її Перемогу.

Альберт Саїн каже:
Як відкрили так і закриють, - нардеп про кримінальну справу Медведчука<a href="https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&amp;amp;v=Kkg1QXdbPmc" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&amp;amp;v=Kkg1QXdbPmc</a>

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Медведчук має відповісти за все!
І перш за все - за свою діяльність агента КГБ в розгромі українського націоналістичного руху в кінці 1960-х - на початку 1970-х років, та ганебну роль "адвоката" Василя Стуса на судовому процесі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це важлива символічна подія. Вона вказує на те, що Україна поводиться дедалі сміливіше і рішучіше.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Так! Влада показує, що переходить у серйозний наступ проти прихильників Путіна в Україні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ія Подолянка.

Перша ластівка! А скільки їх є- тих зрадників? Чи виявлені. пораховані?

Зображення користувача Володимир Федько.

Протягом свідомого життя Віктор Медведчук проявив себе відвертим марксистом-ленінцем, комуністом і учасником репресій радянської влади проти українського національно-визвольного руху - за часів УРСР/СРСР, і ворогом української державності - за часів незалежної України.

Його життєвий шлях досить детально дослідив Дмитро Чобіт у своєму розслідуванні "Нарцисс".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!