Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Як Медведчук ділить Україну в Донецьку

Категорія:

Спецтема:

Зустріч Медведчука з лідерами сепаратистів – це початок переговорного процесу зі створення нашого Придністров’я. Погодженого з офіційним Києвом. Головна тема переговорів - багатосторонні домовленості зі створення квазідержавного утворення на базі частини Луганської та Донецької областей. 

Медведчук (український громадянин і лідер української партії) має передати сепаратистам, що Росія не збирається приймати ці території до складу РФ. Правда, росіяни готові підтримати їх грішми. При цьому сепаратисти мають перестати займатися відкритим мародерством і почнуть процес переходу з військового стану в мирне русло.  

При цьому найближчим часом має відбутися круглий стіл за участю представників української влади та незаплямованих у крові сепаратистів. На ньому почнеться обговорення процесу відділення частини Донбасу.

Наразі незрозуміло, яким чином це відділення буде відбуватися, але поки найвірогідніший варіант - проведення відносно легітимного референдуму, а потім розпочнеться процес "цивілізованого розлучення", як це було між Словаччиною та Чехією. Інший варіант - створення автономної республіки (республік, саме тому досі не відбувається об'єднання Донецької й Луганської областей) з подальшим правом на самовизначення.

Правда, треба наголосити, що це поки робочі варіанти і не виключено, що всі ці переговори - окозамилювання.

Як би там не було, але й офіційний Київ і Захід по суті згодні на ці процеси. При цьому,переговори, судячи з усього, відбудуться і без офіційних делегацій країн Заходу, і без офіційних представників Кремля. Головним посередником стане ОБСЄ, а саме рішення, якщо буде досягнуто консенсусу, буде ніби то рішенням Києва і сепаратистів.

Основна загроза - це те, що росіяни не можуть гарантувати, що через місяць вони не почнуть за таким же сценарієм "качати" ситуацію в інших регіонах. І не виключено, що наступними мають стати зовсім не Одеса чи Миколаїв, а Берегівський район Закарпаття (недаремно з Медведчуком в Донецьку був Шуфрич) та Герцаївський і Новоселицький райони Буковини. Якщо Москві вдасться розхитати ситуацію там, значить їй вдасться вбити клин в поки монолітному Євросоюзі.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Народ ніяк не може допетрати, що існуюча київська влада зацікавлена у поділі України, бо це дає їй шанс продовжити своє паразитування. Єдина альтернатива - самодостатня нейтральна цілісна Україна з озброєною до зубів Народною Самообороною.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Повністю згідний з Вашими думками. Народ "затуркують" і всіма силами просувають це, бо хочуть безмежної влади. Висновок - нинішня система влади не відчуває і не несе ніякої відповідальності за вчинені дії під час свого владарювання!

До процедури Інавгурації (слово якесь страшне, не наше! :( ) вкрай необхідно запровадити практику підписання договору/контракту Президента з народом України. ?Чому є практика підписання навіть весільного контракту, а кандидату в Президенти України ми маємо вірити на слово? Виходить, як у тому анекдоті:
"Одного разу, - розповідає поручник Ржевський, - я грав у покер з англійськими джентльменами. Настає відповідний момент і я вимагаю показати карти, але джентльмени мені кажуть: - Серед джентльменів прийнято вірити на слово." Що я мав сказати...
Мені залишилося лише подякувати за пояснення ... і ви знаєте, як це тоді поліпшило моє подальше везіння в грі!!!"

Кажете, Кандидат (чи Президент) кладе руку на Перисопницьке Єванеліє і Конституцію і щось там клянеться? А де гарантії, що він цим не КЛЯНЕ нас, хто перевіряв їх переконання щодо доцільності дотримуватися слова чи авторитетності для нього Євангелія?
Маразм.
Має бути контракт з прописаними в ньому чіткими обов'язками і відповідальність життям і майном. (Треба це передати О.Богомолець. Вона виступає за це. Десь чув сам...).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

Що може зробити для України п"ята колона? Тільки шкоду. Згоден із Миро.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Я знаю давно шлях Турчинова і Яценюка за час їхньої політичної кар"єри. Що вони зацікавлені в розподілі України - це вже занадто! Все стане на місця, всі українські землі повернуться назад. Бо Росії великої не буде в майбутньому. Будуть її частинки. Наш уряд- молодець, бо утримав ситуацію в мирі. Всім вам хочеться війни, чи що? Постріляти? Є можливість.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Якщо це мир, то що таке війна? Нинішня влада зацікавлена у підтриманні напруженості, бо це повністю блокує процес люстрації. Якби не війна, то майже вся нинішня влада вже була б позбавлена свободи і майна.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Ще додам, що дякуючи теперішньому уряду Україні допомагає весь світ. Толкові розумні хлопці- мають обличчя гідне, ділове і конструктивне. Вони при владі сьогодні, бо найкращі на даний час. В майбутньому прийдуть кращі за них. Але ці були вже готові у потрібну мить. За систему, що існує, не можна класти вину на них, вони і самі раді щось робити по-іншому. Дякуючи присутності Майдану. Але виглядає, що буду сидіти на печі, де я вдома, а на вулицю вийду з закритими очами, бо знати нічого не хочу. Україні треба доганяти інших у розвитку, тому необхідний контакт.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Так, стосовно люстрації, це вже інше. Можливо ви і праві, бо там повне болото, один тягне другого.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Анатолій Висота.

І уряд перехідний і майбутній Президент тимчасовий. Має рацію Арсен щодо КОНТРАКТУ і Зоріна.

Зображення користувача Явсе Світ.

Контракт+проходження тесту на iq+детектор брехні(усе в прямому ефірі)..поки цього не буде,будуть крутити Україною як жид Сонцем...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Мельник.

Який айкьюшний ценз, на вашу думку, варто встановити?

Зображення користувача Арсен Дубовик.

IQ - не показник. Можна мати 250 пунктів IQ і бути найнеуспішнішою людиною! (Дивіться к\ф "Планета мавп. Куди зникають розумні діти?")

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)