Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Втручання РФ у вибори-2019 може стати безпрецедентним - Горбулін

Світ:

Наразі арсенал тиску РФ "спрямований на Україну, яка у 2019 року входить у складний період двох загальнонаціональних виборчих кампаній".

gorbulin.jpg

Володимир Горбулін

Про це у своїй статті для "Дзеркала тижня" заявив екс-директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік НАН України, радник президента та член політичної підгрупи ТКГ в Мінську Володимир Горбулін. 

"Європа все більше йде у власні справи, майже непомітний у минулому році "мінський процес" остаточно відійшов на другий план, а тиск Росії, у т.ч. суто військовий, збільшується... і набуває серйозного масштабу, який свідчить про планомірну підготовку Москви до можливої ​​війни, де Україна може виявитися не єдиною метою", - заявив Горбулін.

За допомогою цих кампаній Росія, за словами Горбуліна, "спробує вирішити свої стратегічні завдання "малою кров'ю" - привести до влади на різних рівнях "здатних домовлятися" політиків чи відвертих російських агентів".

"Однак якщо це не вдасться, Україні варто бути готовою до найрадикальніших сценаріїв ... На кону стоїть дуже багато. Не випадково деякі наші західні партнери не ризикують формувати плани двостороннього співробітництва до закінчення виборів. 2019-й може виявитися для країни таким же складним, як і 2004-й, хоча, ймовірно, і не таким, як 2014-й", - зазначив Горбулін. 

На його думку, успішність України залежить, "чи здатні будуть еліти після виборів сформувати якісний образ майбутнього, піднятися над містечкової оцінкою реальності і заглянути за горизонт".

"Головне завдання, що стоїть перед новими президентом, парламентом і урядом - консолідація професіоналів для повноцінного відновлення "хребта" держави, необхідного для розробки і втілення повновагих проектів майбутнього, з урахуванням всіх викликів і загроз. Саме це здатне ліквідувати дефіцит довіри громадян до влади, мобілізувати найпопулярніший ресурс - єдність і згуртованість, такий необхідний на тлі все більш агресивною Росії і все більш розгубленою Європи", - зауважив експерт. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що РФ, як завжди, гратиме брудними методами, і не піддаватися на провокації та маніпуляції.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи