Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Кремль втручається у вибори в Україні: які кроки вже здійснила Росія

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Чіткі сигнали втручання Росії у президентські та парламентські вибори, які відбудуться в Україні у 2019 році, помітні вже зараз. І перше, що вже зробив Кремль  це консолідував українські медійні ресурси.  Про це в інтерв'ю 24 каналу розповів український політолог Олександр Палій.

За словами експерта, проросійські сили в Україні консолідували та фактично перевели у стан антиукраїнської військової пропаганди два телеканали – NewsOne і 112-й. Ці медіа "підібрали" під один центр управління та сьогодні вони працюють проти нашої держави, пояснює аналітик.

Окрім того, сигнали, які озвучуються багатьма нашими політиками, абсолютно збігаються із заявами російської пропаганди. Про що це може свідчити?

Лише про одне. Частина нашого політикуму підіграє російській пропаганді (Путіну – ред), оскільки вони розповсюджують ті самі сигнали з тією ж самою амплітудою.

Також існує закрите фінансування багатьох наших політиків. Воно є непрозорим і в цьому також можна підозрювати Росію, – впевнений Палій.

 

Наші інтереси: 

Вміти відділяти друзів від ворогів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Петро Олар.

Кому належать канали нам є відомо, а кому належить глядач його інтереси, його можливість вибирати інформацію, а також не підтримувати ворожі Україні канали, що поширюють брехню. Є українські закони, які порушують ці канали і дезінформація та брехня до свободи слова нічого спільного не має. Їх треба застосовувати негайно. Я думаю існує багато можливостей донести українцям правду. Головне кожному з нас поширювати істину, не треба лінитись, посій зерно правди, доглянь його і заколоситься нива достатку і віри що ми є непереможні перед брехнею і злом...

Хай живе Міжмор’я!