Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росія вкладає багато грошей і докладає багато зусиль для сварки Польщі та України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Дії Росії з використання певних історичних питань для антагонізації Польщі та України дуже добре підготовлені; у них інвестовано багато енергії та багато грошей, заявив Марек Щигєль з Департаменту політики безпеки Міністерства закордонних справ Польщі.

Під час конференції під назвою «Нова ініціатива для Польщі», організованій у Варшаві американським аналітичним центром Atlantic Council, Щиґєль, який відповідає у зовнішньополітичному відомстві за координування політики у сфері кібербезпеки, зазначив, що однією зі стратегій, завдяки якій Росія хоче підірвати єдність західного світу, є стимулювання та поглиблення розколу між окремими державами.

За його словами, прикладом таких дій є спроби «використання певних історичних питань, наприклад, у відносинах між Польщею та Україною». «Вони (дії) дуже добре підготовані; у них інвестовано дуже багато енергії та грошей», - сказав чиновник.

Не факт, що притаманним для російської дезінформації є використання «вже існуючих поділів у наших країнах», наприклад, проблеми расизму у США, - звернув увагу, у свою чергу, екс-посол Сполучених Штатів у Польщі Деніел Фрід.

«Це саме вони роблять у Великій Британії, в Іспанії. Вони нічого не вигадали. Не вигадали каталонського націоналізму, але використовують його; не вигадали Національного фронту у Франції, але підтримують його; роблять те ж саме, я підозрюю так, й у Польщі. Вони розігрівають обидві сторони щодо окремих проблем, роблять це навмисно, оскільки хочуть послабити нас», - сказав дипломат.

Водночас Марек Щиґєль наголосив, що демократичні країни Заходу не є безсилими щодо загроз, пов’язаних з дезінформацією, зокрема, з боку Росії.

Одними із важливих елементів ефективної політики захисту від дезінформації, на його думку, є санкційна політика, а також підтримка високоякісної журналістики та освіти, особливо молодого покоління, користувачів Інтернету.

На переконання Щиґєля, дії країн Заходу повинні бути також більш активними і більше уваги потрібно приділяти діям у російськомовному інформаційному просторі, наприклад, підтримувати незалежні російськомовні ЗМІ.

На переконання польського дипломата, загроза від російської дезінформації має екзистенціальне значення для Заходу та його єдності.

Наші інтереси: 

Розуміти методи РФ і діяти на випередження.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

На даний момент дуже актуальним є поновлення слідства щодо розстрілу польських військових та інтелігенції в Катині!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

На сьогодні найбільш актуальним є питання передачі уламків літака в якому летів Лєх Качинський, бо стосується теперішньої Росії. Це була добре спланована акція знищення проукраїнського уряду Польщі.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Так! На цій темі треба наголошувати!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!