Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Генштаб оголосив, скільки людей налічує оперативний резерв ЗСУ

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На сьогодні оперативний резерв ЗСУ складає близько 200 тисяч резервістів. Про це під час брифінгу сказав начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомляє Генштаб в Facebook.

yaremenko.jpg

Артур Артеменко, заступник начальника Генерального штабу ЗС України, генерал-лейтенант

За його словами, Генштаб наразі здійснює заходи з нарощування бойових спроможностей військ (сил) та підготовки до їх негайного застосування. Такі заходи вживаються у зв’язку із черговим актом збройної агресії з боку Росії та відповідно до закону "Про правовий режим воєнного стану".

"На сьогодні оперативний резерв ЗС України складає близько 200 тис. резервістів, 80% з яких, за результатами соціологічних опитувань, висловили готовність прибути до своїх частин у разі відкритої агресії противника", - підкреслив Артеменко.

Заступник начальника Генштабу заявив, що протягом останніх трьох років підготовку на зборах у складі бойових військових частин та органів військового управління усіх рівнів уже пройшли понад 40 тис. резервістів оперативного резерву першої черги (ОР-1).

 

 

Наші інтереси: 

Потужна сила.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Творець.

В 91-му армія Іраку була одною з найчисленніших в світі.
Перемогли технології

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

Чесно кажучи, я тебе не можу зрозуміти, друже Анатолію. Ти бачиш тільки негатив! Чому тобі потрібно обов'язково сказати щось критичне про нашу армію, про наше життя тощо. Чому ти не бачиш, як різко змінилася наша країна за чверть віку!?

Ти котишся по тій же доріжці, що і Явсе Світ, Назар...

Погуляй по НО і ти побачиш скільки у нас є розумних людей, налаштованих позитивно, які щоденно утверджують нове життя, а не скиглять та не бурчать!

Ось, наприклад, що пише полковник Михайло Притула:

Цитата:
Громадяни! Ми з вами, з тими хто вирішив залишитись в Україні, будуємо нову Державу. По суті - робимо капітальний ремонт у нашому спільному домі.

Коли роблять ремонт у квартирі то не викидають всі речі, не виносять зразу всі вікна і двері. Бо треба одночасно і робити ремонт і жити, і дітей робити, і народжувати, і виховувати, і їсти готувати, і прати, і митись. І нема у нас жодної можливості на час ремонту відімкнути опалення чи всім разом переселитись кудись.

Зараз ми всі разом робимо фундаментальні для всіх нас речі - будуємо армію, щоб захистити наш спільний дім, будуємо духовне коріння, прокладаємо нові системи живлення енергією. На це зосереджуємо основні сили, ресурси, час.

І таких людей багато!
Я не закликаю одягнути рожеві окуляри і радісно цвірінькати: "Ах, як усе чудово!"

У нас ще багато негараздів, і тільки ми самі зможемо їх позбутися!

Треба бути Громадянином!

Німеччина після Першої світової була пограбована, але піднялася і стала могутньою державою!

Німеччина після Другої світової була не тільки розбомблена, але і пограбована, і згвалтована, але піднялася. І якби не об'єднання з комуністичною НДР, то Німеччина сьогодні була б іншою державою.

Німці не бурчали, не скиглили, а працювали, працювали, працювали!

Нам теж треба працювати і будувати нову країну!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Друже, Солодкі пісні я слухав і співав 1/4 століття. Тепер потребую результат. Якщо він не досягнутий - винні повинні бути притягнуті до відповідальності. (результат пізнається у порівнянні з країнами Польщі і Балтії - стартовими умовами і результатом),
Завдяки твоєму коментарю мені зрозуміло, чому при правильних і логічно пов'язаних в цілому науках від Ігоря Каганця за стільки літ так мало апостолів.
Висвітлення реальних речей - то мій час витрачений у намаганнях досягти змін на краще. Якщо це не потрібно - то я більше не витрачатиму свій час, витрата якого може приносити ще і гроші.
Публікацій кілька , напевно ще залишу. А "одобрямс" на бла-бла шукайте не від мене.Я не стану сперечатися з людиною, котра замість предметних незаперечних тез маніпулює лозунгами.
Детальніше - я написав в приват. Прикро, що не маєте часу прочитати.
І прошу не ображатти.
"Скиглять і бурчать" ті що не в силах щось отримати своїми силами,
Слава Богу я свої особисті потреби задовільняю самостійно і успішно і ще і виконую достаню кількість суспільних завдань,
Це не міняє моєї світоглядної позиції, що якщо дія потрібна, вона повинна
адекватно винагороджуватись. Проте, я можу собі дозволити "дарування" поки-що , Я щиро вдячний, що Ви підтверджуєте, що рівень Німеччини після Світової був неспівмірний з Україною 91-го. Як неспівмірний і результат за 25 літ.
В Саудівській Аравіїї в 1970-х теж були пісок і бедуїни на верблюдах.
Тепер українці мріють туди рабами поїхати

Дякую за розуміння

В мудрості - сила

Зображення користувача Ігор Каганець.

Просто це погляд з Простору боротьби. "Там бруд і морок. Безутішність". Там нема перемоги, бо це не Простір перемоги, а простір вічної боротьби. Марнування часу і ресурсів.

Ми з цього простору вийшли років п’ять тому, тож іще пам’ятаємо, що це таке.

Тепер у нас інша стратегія:
Як перемагати у Просторі пригод

Володимир Федько каже:
Чесно кажучи, я тебе не можу зрозуміти, друже Анатолію. Ти бачиш тільки негатив! Чому тобі потрібно обов'язково сказати щось критичне про нашу армію, про наше життя тощо. Чому ти не бачиш, як різко змінилася наша країна за чверть віку!?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Я давно відійшов від власних оцінок (як неконструтивних витрат ресурсу ЧАС), і боротьби із вітряними млинами Дон-Кіхота ( з тих же причин) Відійшов в т.ч. і завдяки Вашим матеріалам. ( І дуже шаную людей, котрі пропонують свої) Проте,вважав і вважаю, поки, що, що зелена трава не стане сухою, а суха зеленою, якщо лиш одягти рожеві окуляри, Дійсність, виражена конкретними цифрами і співвідношеннями, наприклад:
----------------------------------------
Поцікавився піввідношенням ціни на газ в Україні за мінімальну зп можна купити 500 м куб газу,
В Білорусі в опалювальний період за мін зп можна придбати 3000 м куб газу (влітку -1000)
В Польщі газ коштує 1,2 злот=8,5грн
За годину праці за мінімалку = 13,6злот отримаєте 11 м куб газу
За 25 грн/год мінімалки в Україні отримаєте 3 м куб газу
------------------------------------
Це голі цифри світу РЕАЛЬНОГО. Не залежно від того сприймають їх із сумом чи втіхою. Ті емоції - переживання людей, котрим більше зайнятися нічим.
Про траву: Зелена неминуче стане сухою, Суха зеленою - ніколи.
що до "перемагати у просторі Волі" - вважаю тафтологією. Перемагають у боротьбі.
Досягати мети - то не обов'язково влазити в процес боротьби, чи навіть героїчної боротьби, чи навіть з самопожертвою. Самопожертву здійснює лише кролик, якого ковтає удав, Можливо, він насититься і вже не ковтатиме кроленят, але лиш сьогодні.
Я не стану приводити список людей, яких Ви не змогли чи не схотіли почути (Всі ми в просторі Реалій)
Тим не менше я вдячний Вам , що відкрили мені очі з цікавої сторони, яка багато в чому перегукується з моїми висновками.
Ваші враження про мене, чи мої про Вас - то абсолютно не конструктивні поняття. Конструктивний лише зиск, який я отримав чи можу чи буду отримати від Вас чи Ви від мене. (нагадаю що навіть ресурс, в т.ч. фінансовий. то лише N-ний запис у довжелезному списку, який включає перелік можливих зисків).
Я бачу дію(виконану чи невиконану) і результат (отриманий чи ні) .. Все інше прикраси.
Що до простору боротьби. Боротьба передбачає наявність ворога. В мене нема ворогів. Є люди які, на мою думку, помиляються (можливо хтось бачить у мені ворога- то їх клопоти). Можу помилятись і я.Десь так.

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

Чи не забагато натяків на бажання отримання "зиску" у Ваших коментарях пане Анатолію!?

Цікаво інше...

Ви, конкретно Ви, підбурили Назара перестати спілкуватися зі мною (це є у Ваших коментарях) по матеріалам НО. Назар пішов з НО, переказавши Вам свої кошти в галах - 2732.

Ви натякаєте на "зиск", висуваєте купу претензій...

А з чим Ви прийшли на НО? Якими думками і здобутками Ви поділилися з гравцями за майже три місяці перебування в нашій спільноті!? Що Ви самостійно написали, крім критичних коментарів під чужими матеріалами!?

Аж 3 коротеньких блоги! Один з яких з явно хибними тезами!

Ось credo, висловлене Вами:

1. Сотвори. Будинок чи хоч гарний танець. Кишеньковий злодій майстерно підріже кишеню, а Кіллер сотворить влучний постріл. Поет напише вірша, а міський очільник зробить місто найпринаднішим в країні.

3. Поганяй "Понти" (збреши, коли хвалишся). Розкажи яка Марійка була чудова в коханні, навіть якщо вона і поняття не має як ти виглядаєш, чи хоч яку гігантську щуку впіймав. Знайомий якось гонорово з полювання ішов із зайцем, а потім його дружина скаржилась, що з клітки хтось кроля поцупив.

4. Полий брудом іншого, щоб здатися кращим на його фоні (для самих ницих, що не мають Духу Творця, бо навіть "понти" сотворити не здатні).

Цікаві поради людини, яка обрала ігровий нік "Анатолій Творець"!

ТВОРЕЦЬ - творить, а не збирає інформаційне сміття, щоб виливати його на НО.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Володимир Федько каже:
Чи не забагато натяків на бажання отримання "зиску" у Ваших коментарях пане Анатолію!?
.

Чудові сентенції адміністратора, з огляду на більшості сайтів адміністратори слідкують, щоб коментарі не відхилялися від теми публікації. Мого розуму не вистачає, друже Володимире, пане "фаховий юрист", як Ви самі повідомили, яким чином Ваш коментар, стосується генштабу?,
Не сподіваюсь на відповідь, бо не можу сказати, що на всі поставлені питання Ви даєте аргументовані відповіді. Якщо Вам цікава дискусія на цю тему, напишу статтю і під нею подискутуємо.
-------------------------------------------------
Люди повинні допомагати виправляти помилки,
"Адольф Гітлер не звільнив жодного гяуляйтера" - повідомляв І.Каганець
Не буду перелічувати скількох людей позбавився НО.
Якщо потребуєте галів - повідомте. Можу подарувати Вам. Скільки?

В мудрості - сила