Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українська армія в топ-30 найсильніших армій світу

Категорія:

Щиро вітаємо наших воїнів і бажаємо їм міцності, стійкості, впевненості, сили, надійних союзників і мертвих ворогів! Віримо, що ЗСУ й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України. 

«Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Наші боєздатні Збройні сили — це здобуток і заслуга мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне — збудували армію і зупинили агресора. Щодня, спираючись на всенародну підтримку, зростає вишкіл українських воїнів, які зі зброєю в руках забезпечують мир та спокій українських громадян», - йдеться у привітанні Президента України Петра Порошенка.

Від імені українського народу Президент висловив щиру вдячність усім, хто вже носить горде звання — військовослужбовець ЗСУ, за сумлінне виконання військового обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, яку вони щодня демонструють у війні з російським окупантом.

«Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні», - додав глава держави. 

День ЗСУ відзначають 6 грудня. Це пов'язано з важливою подією — 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закони "Про оборону України" та "Про Збройні сили України", а також в залі парламенту було зачитано текст Військової присяги.

У міжнародному рейтингу кращих армій світу від компанії "Global Firepower" на 2018 рік Збройні сили України займають 29-позицію з 136. Серед 33 європейських армій Україна - в першій десятці (на 8 сходинці рейтингу).

Сучасні Збройні сили України складаються з трьох типів військ:

Сухопутні, Повітряні сили, Військово-морські сіли, внутрішні війська, державна прикордонслужба, оперативно-рятувальна служба (ДСНС).

У 2016 році в Україні з'явився ще один рід військ - Сили спеціальних операцій. В їх завдання входить проведення антитерористичних операцій, розвідки, психологічні операції, пошук і евакуація заручників, полонених та інше.

Наші інтереси: 

Українські воїни - надійний щит України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи