Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Мова – наша сила й запорука успіху, – Порошенко

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Петро Порошенко вважає, що рідна мова – це стрижень української ідентичності, сили та успіху народу. Про це він написав у Facebook у День української писемності та мови.

"Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, високооснащених Збройних силах та розвиненій економіці, але я твердо переконаний: сила і міць нашої держави ще й в українській книзі, українському кіно, в українській музиці, в українських піснях, і головне – в українській мові", – зазначив Порошенко.

"Адже мова – це сама сутність нашої української ідентичності. Через мову ми пізнаємо навколишній світ і, зрештою, самих себе" – додав він.

"Нині ми нарешті утверджуємо українську мову – складову сили та успіху нашого народу – співучу, яскраву, різноманітну. Хай українська мова всюди звучить на повний голос!", – заявив президент.

 

 

Зі свого боку, Кабінет міністрів закликав: "Розмовляйте й читайте, створюйте неповторний та цікавий контент українською мовою, розширюйте її горизонти від високого мистецтва і науки до щоденного побуту".

 

 

 

Наші інтереси: 

Шанувати рідну мову.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

МОВА - перший індикатор патріотизму!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!