Зображення користувача Доброслав Велесовий.
Доброслав Велесовий

Спеціалізований сайт про IT в Україні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Почав свою роботу новий спеціалізований сайт про IT в Україні. Його метанадати читачам можливість дізнаватись всю найактуальнішу і найцікавішу інформацію про український IT-бізнес на одному сайті.

Ідея його створення виникла через те, що в українських ЗМІ існує великий дефіцит інформації про місцевий IT-сектор. Переважно подається інформація, яка була скопійована в іноземних ЗМІ і стосується компаній, послугами яких у нас мало хто користується. В той же час в новинах дуже рідко можна побачити інформацію про місцеві IT-компанії, їхні розробки та досягнення. І це при тому що якість послуг вітчизняного бізнесу часто є вищою, ніж в їхніх іноземних конкурентів.

Internet.biz.ua покликаний виправити цю ситуацію. Кожного дня відслідковуються події, які стосуються великої кількості українських компаній та організацій, обираються з них найцікавіші та публікуються для ознайомлення з ними читачів. Також на сайті надається інформація про різні події в IT-сфері (конференції, виставки, зустрічі) та про цікаві вебінари.

Іншим завданням Internet.biz.ua є поширення інформації про українські IT-компанії та розробників для того щоб спонукати користувачів робити вибір на користь вітчизняного бізнесу, адже розвиток українських компаній забезпечує появу нових робочих місць, ріст економіки країни і зрештою покращує життя кожного з нас.

Наші інтереси: 

Просуваємо українське!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво! А про програмне забезпечення щось буде?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Володимир Федько каже:
Цікаво! А про програмне забезпечення щось буде?

Обов'язково. Буде про все що стосується інформаційних технологій, які є корисними для українських користувачів і робота яких підтримується вітчизняним бізнесом (або тим, який офіційно працює в Україні) або організаціями.

На початках буде більше про великі компанії, оскільки вони генерують багато важливих новин. Але по мірі збільшення бази компаній, які моніторяться на наявність новин від них, буде збільшуватись і кількість матеріалів про менші компанії, стартапи та ПЗ, яке вони пропонують.