Важливість: 
4
Спеціалізований сайт про IT в Україні

Почав свою роботу новий спеціалізований сайт про IT в Україні. Його метанадати читачам можливість дізнаватись всю найактуальнішу і найцікавішу інформацію про український IT-бізнес на одному сайті.

Ідея його створення виникла через те, що в українських ЗМІ існує великий дефіцит інформації про місцевий IT-сектор. Переважно подається інформація, яка була скопійована в іноземних ЗМІ і стосується компаній, послугами яких у нас мало хто користується. В той же час в новинах дуже рідко можна побачити інформацію про місцеві IT-компанії, їхні розробки та досягнення. І це при тому що якість послуг вітчизняного бізнесу часто є вищою, ніж в їхніх іноземних конкурентів.

Internet.biz.ua покликаний виправити цю ситуацію. Кожного дня відслідковуються події, які стосуються великої кількості українських компаній та організацій, обираються з них найцікавіші та публікуються для ознайомлення з ними читачів. Також на сайті надається інформація про різні події в IT-сфері (конференції, виставки, зустрічі) та про цікаві вебінари.

Іншим завданням Internet.biz.ua є поширення інформації про українські IT-компанії та розробників для того щоб спонукати користувачів робити вибір на користь вітчизняного бізнесу, адже розвиток українських компаній забезпечує появу нових робочих місць, ріст економіки країни і зрештою покращує життя кожного з нас.

Наші інтереси: 

Просуваємо українське!

Гравець: 
Доброслав Велесовий

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка