Зображення користувача Доброслав Велесовий.
Доброслав Велесовий
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Спеціалізований сайт про IT в Україні

Почав свою роботу новий спеціалізований сайт про IT в Україні. Його метанадати читачам можливість дізнаватись всю найактуальнішу і найцікавішу інформацію про український IT-бізнес на одному сайті.

Ідея його створення виникла через те, що в українських ЗМІ існує великий дефіцит інформації про місцевий IT-сектор. Переважно подається інформація, яка була скопійована в іноземних ЗМІ і стосується компаній, послугами яких у нас мало хто користується. В той же час в новинах дуже рідко можна побачити інформацію про місцеві IT-компанії, їхні розробки та досягнення. І це при тому що якість послуг вітчизняного бізнесу часто є вищою, ніж в їхніх іноземних конкурентів.

Internet.biz.ua покликаний виправити цю ситуацію. Кожного дня відслідковуються події, які стосуються великої кількості українських компаній та організацій, обираються з них найцікавіші та публікуються для ознайомлення з ними читачів. Також на сайті надається інформація про різні події в IT-сфері (конференції, виставки, зустрічі) та про цікаві вебінари.

Іншим завданням Internet.biz.ua є поширення інформації про українські IT-компанії та розробників для того щоб спонукати користувачів робити вибір на користь вітчизняного бізнесу, адже розвиток українських компаній забезпечує появу нових робочих місць, ріст економіки країни і зрештою покращує життя кожного з нас.

Наші інтереси: 

Просуваємо українське!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Цікаво! А про програмне забезпечення щось буде?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Цікаво! А про програмне забезпечення щось буде?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Володимир Федько каже:
Цікаво! А про програмне забезпечення щось буде?

Обов'язково. Буде про все що стосується інформаційних технологій, які є корисними для українських користувачів і робота яких підтримується вітчизняним бізнесом (або тим, який офіційно працює в Україні) або організаціями.

На початках буде більше про великі компанії, оскільки вони генерують багато важливих новин. Але по мірі збільшення бази компаній, які моніторяться на наявність новин від них, буде збільшуватись і кількість матеріалів про менші компанії, стартапи та ПЗ, яке вони пропонують.