Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Поліція Британії показала маршрут підозрюваних в отруєнні в Солсбері

Спецтема:

Британська поліція оприлюднила серію фотографій з камер відеоспостереження з двома підозрюваними росіянами, яких вважають виконавцями отруєння Сергія та Юлії Скрипаль у Солсбері. Про це повідомляє Sky News.

Дані камер спостереження дозволили відслідкувати маршрут пересування Олександра Петрова та Руслана Боширова 3 та 4 березня.

Петрова та Боширова зафіксували в аеропорту "Гетвік" о 16:22 в п'ятницю, 2 березня.

Пізніше підозрюваних можна побачити на залізничній станції Солсбері, вони сідають на поїзд до Лондона о 16:11 в суботу, 3 березня.

Пізніше цих двох чоловіків зафіксували на залізничному вокзалі Солсбері о 11:48 ранку в неділю, 4 березня. Через десять хвилин - о 11:58 – їх бачать на Уілтон-Роуд в Солсбері, за кілька хвилин до нападу.

Потім чоловіків бачать о 13:05 на Фішертон-стріт у центрі Солсбері, вони прямують до залізничної станції. Через три хвилини підозрюваних знову фіксують на Фішертон-стріт.

У 13:50 Боширов і Петров потраплять на камери спостереження на залізничній станції Солсбері, повертаються поїздом назад до Лондона.

Пізніше підозрювані проходять паспортний контроль у лондонському аеропорту "Хітроу" о 19:28 в неділю, 4 березня.

Нагадаємо, британська поліція стверджує, що має достатньо доказів для звинувачення двох російських громадян Олександра Петрова та Руслана Боширова у застосуванні нервово-паралітичної речовини "Новічок" у місті Солсбері.

Наші інтереси: 

Докази причетності Кремля до злочину.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Сила Росії не в економіці, і навіть не в армії, а в глибоко законспірованій агентурі. Це проблема для цілого світу, передусім для України, США і Європи.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Несподіваний облом для кацапів. Дивовижно, наскільки якісно британці задокументували історію злочину!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Дива навколо нас!
.
Нарешті стара Європа починає розуміти усю небезпеку лепрозорію, що сказився.
.
Спочатку у них були такі собі "смішочки" - "ой, ну що там та Україна з її
українським націоналізмом, нас поперджає"...
Тепер усі держави, гадаю свідомо, зрозуміли - з ядерним лепрозорієм щось потрібно робити. Вони можуть ядерну чи хімічну зброю провезти в будь-якому "фірмовому" оформленні, в будь-яку країну. Як "Ніна Річі" чи "Шанель".
.
А потім заявити "Нас там нєт".
.
Отже, що робити...
.
Найперше вони почали масово, надмасово, ставити камери в аеропортах і далі по всіх столицях, містах, тощо ... Максимальна фіксація облич, рухів, трафіку і т.д.
.
Усе це дало змогу повністю розплутати всю справу отруєння Скрипалів. Бо злочин робився в стилі москалів: "Да што там ета гейропа с намі сдєлаєт, ані же тупиє"...
А Велика Британія тихо, але дієво, проводила слідство. З десятків, може сотень, а то й мільйонів - вичленили двох москальських виродків і все - далі справа техніки...
.
Найсмішніше те, що вони Велика Британія (Велика, хоч би назву свою підтримували б) бояться сказати, що все це організував путін, чи та банда, яка стоїть за "біороботом на прізвище путін"...
Бо ми так думаємо, що реального путіна вже немає в живих...
.
Велика імперія Британської Корони так боїться кинути виклик колишній Російськиій імперії, що конає, і, мабуть, доживає свої останні дні, роки...
.
Або ще якийсь цікавий варіант в стилі Графа Монтекристо...
.
Але, попри все, Слава Україні!...

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Сила Росії не в економіці, і навіть не в армії, а в глибоко законспірованій агентурі. Це проблема для цілого світу, передусім для України, США і Європи.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Контррозвідка працює чітко!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!