Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Спецслужби Британії встановили ключових підозрюваних у замаху на Скрипаля, - The Telegraph

Світ:

Спецтема:

Британська поліція і розвідувальні відомства ідентифікували основних підозрюваних в замаху на екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Про це пише The Telegraph з посиланням на джерела.

За інформацією газети, контртерористичний підрозділ Скотланд-Ярду працює над вибудовуванням кримінальної справи проти осіб, які, за даними поліції, перебувають у РФ.

"Не дивлячись на те, що розслідування, як очікується, триватиме ще кілька місяців, в останні дні в ньому було здійснено серйозний прорив, який дозволив визначити коло основних підозрюваних", - пише видання.

The Telegraph зазначає, що поліції вдалося визначити конкретні імена після аналізу списків пасажирів, які прибули до Великої Британії і вилетіли з неї, а також вивчивши записи з камер відеоспостереження і перевірки автомобільних номерів.

"Скотланд-Ярд визнає, що будь-яка спроба допитати і тим більше притягти підозрюваних до кримінальної відповідальності зустріне перешкоди з боку Москви і призведе до ще більшого охолодження між країнами", - підкреслює газета.

Наші інтереси: 

Росія буде відхрещуватись від скоєного, що призведе до ще більшої її ізоляції.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Зашморг затягується!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Зашморг затягується!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Росія продовжує практику посилання "мобільних бригад" за кордон для ліквідації політичних противників та осіб, що опозиційні до режиму, яка була запроваджена при Сталіні.

Такі "мобільні бригади" діяли в Іспанії (під час громадянської війни); ними були здійснені вбивства Троцького, Вальтера Кривицького та Ігнасія Рейса; вбивства Лева Ребета та Степана Бандери.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки здійснив 54-річний колишній офіцер ФСБ, що має кодове ім'я Гордон. Вважається, що він використовує ще й ім'я Михайло Савіцкіс, а також два інших псевдоніма.
Британська поліція вважає, що він вже повернувся в Росію і у британців ніколи не буде можливості допитати його. У Лондоні вважають, що в отруєнні Сергія Скрипаля брала участь команда з шести осіб.
Ім'я Гордона стало відомо після п'яти годин допиту поліцією в Лондоні на цьому тижні перебіжчика з КДБ Бориса Карпічкова, який повідомив британському виданню Sunday People, що він і Гордон перетнулися на початку 1990-х років. Обидва знали один одного, коли Карпичков був майором ФСБ, наступника КДБ, в Латвії. Гордон був підлеглим Бориса.
"Він був дуже розумною, освіченою, амбітною і безжальною людиною, - сказав Карпічков, - а також представницьким і швидко зміг завоювати довіру незнайомця". Карпічков повідомив, що Гордон навчався бойовим мистецтвам. Він також навчався в Ризькому університеті, де отримав диплом юриста. Гордон використовував прикриття успішного бізнесмена в сфері безпеки. Він був капітаном в КДБ, перш ніж вступити в ФСБ після закінчення «холодної війни». За словами Карпічкова, Гордон входить в число офіцерів діючого резерву ФСБ, які здійснюють спеціальні операції.

Джерело:

https://www.svoboda.org/a/29185223.html

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!