Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Чотири стадії перебування москаля в Україні. За 100 років нічого не змінилося

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Влучне спостереження гетьмана Української держави Павла Скоропадського про росіян, врятованих в Україні від большевицьких репресій. 

180719pavloskoropadskyy.jpg

Гетьман Павло Скоропадський
Гетьман Павло Скоропадський

"Після приїзду людина мовчить, спить та їсть - це перша стадія. Друга - хвалить, каже що Україна - диво, і мова - милозвучна, і клімат - гарний, і Київ - красивий, і уряд - нормальний, одним словом, рай!", - згадував про тенденцію поведінки росіян у Києві.

Але за кілька тижнів, за словами Скоропадського, починались ще дві стадії - критики.

"За деякий час він бачить когось із тих, хто приїхав раніше. Після цього починається третя фаза. Він ще веселий та люб'язний, але їхав з візником, і він поганий. І бруківка місцями неякісна. "Дозвольте, кажеш йому, ви згадайте, що в Совдепії було… Дякуйте Богу, що живі", - розповів гетьман.

Після цього, за його словами, людина йде і наступає четверта стадія.

"Він вже гарно одягнений, ситий, рум'яний. "Знаєте ви, що скажу - ваша Україна - маячня… Треба творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких нема, все це вигадка німців", - згадував Павло Скоропадський.

Джерело

Наші інтереси: 

Не допустити проект російської України, нав’язуваний гібридною Москвою. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Дуже влучно!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Будкевич.

Про небезпеку творення російської України роки перед часом теперішнім попереджав філософ Роман Кісь (не тільки він...), якби ж то українські люди прагнучи щось зробити "загальнолюдське" робили по українськи, як ті ж японці, чи британці...