Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
48

Порошенко підписав закон про початок роботи антикорупційного суду

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент України Петро Порошенко 26 червня підписав ухвалений Верховною Радою закон про запуск роботи антикорупційного суду в Україні.

«Я прийняв рішення, що саме сьогодні тут ми маємо підписати закон про запуск антикорупційного суду», – сказав Порошенко під час зустрічі з випускниками Київського інституту міжнародних відносин.

Верховна Рада схвалила президентський законопроект про запуск Вищого антикорупційного суду України 21 червня.

Згідно зі схваленим законом, місце розташування, територіальна юрисдикція і статус Вищого антикорупційного суду визначаються законом «Про Вищий антикорупційний суд».

Закон «Про Вищий антикорупційний суд», ініційований президентом України Петром Порошенком, Верховна Рада схвалила 7 червня, він набрав чинності 14 червня.

Ухвалення закону про антикорупційний суд домагалися від України її західні партнери, воно було однією з умов продовження співпраці Києва з Міжнародним валютним фондом.

Створення спеціалізованого антикорупційного суду передбачив закон про судоустрій і статус суддів, ухвалений 2016 року. Проте дотепер не був схвалений спеціальний закон щодо такого суду.

 

 

Наші інтереси: 

Закони приймають, щоб вони виконувались.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

З кого почнемо?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!