Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Свідчить Серго Берія: У 1952 році Сталін планував почати третю світову ядерну війну

Світ:

У 1952 році країна перебувала на межі війни. Завдання Центрального Комітету стали зовсім зрозумілі: ми готуємося до третьої світової війни, і це буде ядерна війна. Були мобілізовані всі ресурси країни.


Успішне випробування першої радянської атомної бомби було проведено 29 серпня 1949 року на побудованому полігоні в Семипалатинській області Казахстану. Воно трималося в таємниці.


Наш військовий бюджет продовжував зростати. У країні фактично був голод, але Центральний Комітет у 1950 році наказав створити величезні стратегічні резерви. Всі консерви, які ми виробляли, відправлялися на склади. Сталін з наполегливістю маніяка акумулював ці запаси.

***

Ми підірвали нашу другу атомну бомбу в 1951 році.

У 1952-му році була закінчена робота над водневою бомбою!

***

Сталіна цікавили всі технічні засоби, що дозволяють нашим атомним зарядам досягти Америки!

Ми вже мали близько сотні (!) бомбардувальників Ту-4 (точна копія американського В-29) і ДЕСЯТЬ атомних бомб, скопійованих з американських моделей! Їх виробництво було уповільненим через брак плутонію. Але у нас вже були шахти і заводи для отримання радіоактивних матеріалів.

У 1951 році нами були створені бомбардувальники, які могли досягти Сполучених Штатів і повернутися без перезаправлення пальним. Вони мали швидкості близько 700 кілометрів на годину.

Наприкінці 1952 року Корольова нагородили за створення балістичних ракет з радіусом дії, що перевищує кілька тисяч кілометрів.

***

У 1952 році країна перебувала на межі війни. Завдання Центрального комітету стали зовсім зрозумілі: ми готуємося до третьої світової війни, і це буде ядерна війна. Були мобілізовані всі ресурси країни.

Заводи готувалися до серійного випуску міжконтинентальних ракет, яких ні в кого ще не було. Загалом, ми приступали до серійного виробництва озброєнь, навіть не проводячи їх випробувань. Сталін брав на себе цей ризик, щоб виграти час. Надалі Хрущову залишиться тільки використовувати створену Сталіним базу, щоб привести свою «стратегічну революцію», яка полягала у відмові від традиційної зброї і начинити ракетами весь світ.

Потрібно врахувати той факт, що наші збройні сили перебували в Німеччині, і, отже, вся Європа була їм доступна. Ми могли зруйнувати всі військові американські аеродроми, що знаходяться на європейській землі, нанести ядерний удар по будь-якій європейській країні, в тому числі і по Великобританії.

Наше завдання полягало в тому, щоб порушити зв'язок між Сполученими Штатами і Європою.

Ми легко могли заволодіти Середземним морем, а за допомогою пускових установок для ракет в Болгарії мали можливість забезпечити контроль над чорноморськими протоками.

Планувалося окупувати Іспанію та Італію, щоб перешкодити американцям висадити десант.

У Пруссії і НДР, де для літаків було досить пального, перевага нашої звичайної зброї була безперечною.

Головним, з точки зору Сталіна, було захопити Німеччину, єдину в Європі державу, яку він вважав небезпечною. Від НАТО серйозного опору Сталін не чекав. У Німеччині, хоч і беззбройної, економічний потенціал був ще настільки великий, що він вважав за краще її розбити.

Йосип Віссаріонович неодноразово викликав мене в травні 1952 року, щоб дізнатися, наприклад, чи можуть наші ракети знищити мости над Рейном або «викреслити на карті» той чи інший німецький промисловий об'єкт. Він також хотів знати, чи зможемо ми знищити греблі Рура.

У той час наша військова промисловість працювала в такому ж ритмі, як і в період війни. Зміст цих робіт з усією очевидністю показував, що ми передбачали ведення наступальної війни.

З наявним на той момент арсеналом Сталін розраховував одним ударом руки знищити всю Європу. А потім він збирався нейтралізувати Сполучені Штати, якщо вони зроблять відповідні заходи.Під час одного із засідань Політбюро Сталін заявив, що тільки він один має у своєму розпорядженні засоби, щоб виграти війну для Радянського Союзу. Без нього перемога буде немислима. Завоювання Європи дозволить нам вирішити економічні проблеми, не торкнувшись основи нашої системи!

***

Смерть застала Сталіна зненацька. І саме вона врятувала Європу.


Джерело:

Берия С. Мой отец Берия. В коридорах сталинской власти / Пер. с фр. Н. М. Сталбулян. – М.: ОЛМА-ПРЕСС, 2002. – (Архив).


Наші інтереси: 

Знати все про Імперію Зла: Радянський Союз - Російську Федерацію та про її керівників.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи