Важливість: 
3
Ми на порозі нової епохи управління – влади малих груп, самоуправлінь, – Оксана Забужко

Відома українська письменниця Оксана Забужко в інтерв’ю одному із телеканалів зазначила, що даремно українців підштовхують до того, що, якщо в країні з’явиться сильний лідер – Україна розцвіте, підніметься економіка, зникне кудись Росія з її агресією. Насправді нічого такого не буде, це повна маячня і піар-технології.

Оксана Забужко зазначила, що наразі на планеті Земля проживає більше, ніж 7 мільярдів людей і чекати, що з цих 7 мільярдів виокремляться якісь лідери, які почнуть правити світом, визначати долю країн – марно.

Ми вже це проходили і більше це не повториться. «Ялта скінчилась. Оті три потвори: Сталін, Рузвельт і Черчіль в кріселках в Ялті, де вони ділили мапу Європи, різали і ділили долю мільйонів», – зазначила Забужко.

За її словами, тепер ми на порозі нової епохи – малих груп, самоуправлінь. Це остаточно стало зрозуміло, коли в 2014 році на Майдан вийшов народ України, а не хтось із політичних лідерів.

Так, на Майдані були лідери, але вони прийшли на мільйонний Майдан вже коли і яблуку ніде було впасти. Люди забувають, що вже живуть в 21 столітті, все оглядаються на СРСР, де були лідери, генерали, які приймали рішення, вирішували долі мільйонів, вже цього не буде, треба українцям навчитися приймати самотужки вагомі рішення. 

Джерело

Наші інтереси: 

Рухаємось до демосократії. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка