Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Акції українських компаній у 2017-му стали найприбутковішими у світі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Упродовж 2017 року індекс зростання акцій українських компаній склав 80%. Це найвищий показник у світі.

Активне зростання почалося після того, як у травні в Міжнародному валютному фонді заявили, що економіка України демонструє ознаки відновлення і є всі перспективи для зростання. Саме ця заява і посприяла прискоренню зростання індексу.

На другому місці Казахстан з індексом 64%, на третьому Монголія – 63%.

Найбільш прибутковими серед валют стали інвестиції в криптовалюту, які принесли їх власникам до 6 тисяч відсотків прибутку, однак побоювання інвесторів з приводу надійності цих вкладень залишаються досить сильними.

Що стосується нецифрових валют, то найбільш прибутковим виявився мозамбікський метікал, хоча ще 12 років тому він вважався найслабшою валютою в світі. Друге місце в списку найбільш вигідних для інвестицій валют поділили чеська крона і польський злотий, курси яких виросли на 18%. Найбільш збитковим активом за підсумками 2017 року став узбецький сум, офіційний курс якого впав на 60%, тобто більш ніж у два рази.

У категорії інвестицій в сировинні активи найбільш вигідними були вкладення в паладій. Вартість цього металу за рік зросла на 54%, з 680 доларів до більш ніж 1060 доларів. На 29% зросли за рік ціни на мідь і алюміній. Експерти «Bloomberg» пов’язують це з поліпшенням економічних прогнозів у всьому світі і очікуваннями щодо зростання споживання кольорових металів. У той же час інвестиції в природний газ і продовольчі активи (цукор, кава, соєві боби) принесли збитки.

Наші інтереси: 

Українська економіка зростає.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи