Важливість: 
3

Категорія:

Трамп пожартував з глобального потепління на тлі морозів у США

Дональд Трамп, який вирішив виключити США з числа країн-борців з глобальним потепління, пожартував з приводу найхолоднішої ночі в його країні. Він також дав цінну пораду американцям, яких лякає похолодання.

Американський президент Дональд Трамп знову привернув до себе увагу, нагадавши про ставлення до проблеми глобального потепління. На своїй сторінці у соцмережі він залишив коментар до повідомлення про те, що на сході США, ймовірно, буде зафіксована найхолодніша ніч в історії.

«На сході (США) може бути найхолодніша новорічна ніч в історії. Можливо, ми могли б використовувати трохи того старого доброго глобального потепління, за захист від якого наша країна збиралася платити трильйони доларів», - відзначив американський лідер.

Крім того, Трамп порадив громадянам США одягатися тепліше.

Нагадаємо, цього року президент США зробив заяву, яка шокувала світову екологічну спільноту. Трамп вирішив виключити США з Паризької угоди про клімат. При цьому він наголосив, що Штати братимуть участь у обговоренні цього питання і, ймовірно, долучаться до нових угод, однак якщо вони будуть вигідні США.

Трамп також заявив, що хоче підняти промисловість США, чому також сприяє вихід країни з Паризької угоди про клімат. 

Наші інтереси: 

У природи нема поганої погоди. А лідер країни повинен дбати, насамперед, про національні інтереси.

 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка