Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Консерватори закликають Терезу Мей залишатися на посаді до 2021 року

Категорія:

Представники Консервативної партії переконують нинішню очільницю британського уряду залишатися на посаді максимально аж до наступних виборів. Таким чином буде знято питання її наступника, що може знищити переговори із ЄС щодо питань торгівельного режиму до того як їх буде доведено до кінця. Про це пише британське видання The Times.

Така ситуація є радикальним поворотом, оскільки іще минулого тижня на фоні програшу в Палаті громад мова йшла про те, що Тереза Мей перебуватиме на посаді не більше як до Різдва цього року.

Одним із стримуючих факторів на сьогодні від такого кроку є те, що переговори щодо угоди про режим торгівлі триватимуть щонайменше до кінця 2020 року.

Передчасна відставка Терези Мей значно ускладнила б дані переговори або поставила б їх на межу зриву. Так претенденти на посаду очільника Консервативної партії могли б відмовитися від обіцянок, які вже взяла на себе Велика Британія перед ЄС в рамках Brexit, намагаючись мобілізувати своїх прихильників і спекулюючи на єврскептицизмі. 

Наші інтереси: 

Знати настрої та  все про ситуацію в Британії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи