Важливість: 
2
"Укрзалізниця" запустила двоповерховий потяг "Тернопіль – Київ"

"Укрзалізниця" запустила потяг "Тернопіль – Київ", повідомляє прес-служба компанії. Він буде зупинятися не лише у Вінниці та Хмельницькому, але і в невеликих містах: Козятині, Калинівці, Гниване, Деражні, Волочиську.

"4 листопада з Тернополя в Київ вирушив швидкісний потяг складом Skoda Wagonka. У ньому 636 місць для пасажирів", – розповіли в "Укрзалізниці".

Виконуючий обов'язки голови правління компанії Євген Кравцов в Twitter розповів, що на поїзд 4 листопада продали 100% квитків.

“100% заповненість нового Інтерсіті Київ – Тернопіль! Стартували вчора. Мешканцям невеликих міст Поділля тепер зручніше діставатися столиці."

"Особливістю графіка нового поїзда є те, що, крім зупинок в обласних центрах Вінниці і Хмельницькому, поїзд зупинятиметься ще й у невеликих містах Поділля: Козятині, Калинівці, Гниване, Деражні, Волочиську. Це дозволить жителям цих міст (всього понад 200 тис. людей) зручно добиратися до столиці України", – повідомило підприємство.

Двоповерховий потяг "Інтерсіті" №747 "Київ – Тернопіль" курсуватиме щоденно, крім понеділка.

Зі станції Київ-Пасажирський він буде відправлятися в 17.24 і прибуватиме до Тернополя о 23.25. Назад із Тернополя поїзд іде в 4.06, а в Києві буде в 9.58.

Наші інтереси: 

Населені пункти України стають ближчими.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка