Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Спецкомісія підтвердила факт вибуху на літаку Качинського у 2010 році

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Висновки комісії, що розслідувала катастрофу під Смоленськом, свідчать про те, що момент вибуху на борту літака записаний на бортовому самописці, повідомляє Урядова підкомісія з розслідування Смоленської катастрофи. 

"У зв'язку з неправдивою інформацією, що з'явилася у матеріалі радіо RMF 19 жовтня, підкомісія з питань повторного розслідування авіакатастрофи інформує, що повністю підтверджує слова міністра Антонія Мацеревича щодо природи явищ, записаних одним із реєстраторів Ту-154М,"- йдеться у заяві.

Трохи раніше міністр нацоборони Антоній Мацеревич заявив, що польська комісія виявила запис моменту вибуху на бортовому самописці літака Ту-154, в результаті падіння якого в Смоленській області загинув президент Польщі Лех Качинський.  

Раніше повідомлялося, що польська підкомісія зробила висновок, що ліве крило літака, що зазнав аварії 2010 року в небі під Смоленськом, має ознаки вибуху, а його руйнування почалося ще до зіткнення з березою.

Нагадаємо, у квітні 2010 року під Смоленськом розбився літак Ту-154М, на якому президент Лех Качинський з дружиною та представниками вищого командування і політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

У результаті авіакатастрофи загинули всі 96 осіб. Багато хто побачив у трагедії слід Москви.

Наші інтереси: 

Тепер пора притягнути Кремль до відповідальності. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво, що Польща буде робити далі?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!