Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Німецький експорт в Росію зріс в першому півріччі на 26,3% - Handelsblatt

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Напередодні президентських виборів 2018 року ніхто не розраховує на справжні реформи - навіть традиційно оптимістично налаштована по відношенню до Росії німецька економіка. Але вона дуже допомагає знову збільшити прямі інвестиції, які в 2015 році розтанули до драматичних 6,9 мільярдів доларів і в 2016 році знову виросли до 33 мільярдів доларів.

Daimler будує під Москвою завод, BASF відкриває ще одну виробничу лінію під Санкт-Петербургом, фахівець по газу Linde споруджує спільно з російським гігантом Газпромом завод на Балтійському морі, а торговий гігант Metro будує нові філії навколо столиці, – пише Матіас Брюггманн (Mathias Brüggmann) в німецькій Handelsblatt.

Як зазначає експерт, також і німецький середній клас дуже активізувався: підприємство з виробництва опалювальних котлів Viessmann інвестує в Липецьку, виробник електротехнічного обладнання Phoenix Contact - під Москвою, виробник насіння Petkus - в Краснодарі.

Німецький експорт в Росію зріс в першому півріччі на 2,6 мільярда євро і досяг рівня в 12,7 мільярдів євро (+ 26,3%), німецький імпорт виріс ще сильніше.

Росія знову заявила про себе як про зростаючий ринок, сказав Вольфганг Бюхель (Wolfgang Büchele), голова Східного комітету німецької економіки (ОА). Бюхель говорить про переваги для німецьких фірм в Росії: «Нам високо зарахується, що ми також і в кризові роки вірили в цей ринок і інвестували там» - пише Матіас Брюггманн.

Наші інтереси: 

Що більші інвестиції Німеччини в Росію, то більші інвестиції США в Україну. Принцип рівноваги.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Німцям так переформатували мізки, що вони готові продати москалям шнурок, на якому їх же потім і повісять.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!