Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
157

Чому було сфальсифіковане Євангеліє?

Важливість: 
2

Євангеліє було написане за часів Ісуса Хреста, а для захисту від майбутніх фальсифікацій було спеціально розділене на 4 взаємодоповнюючі частини. Фальсифікація Євангелія була зроблена сектою фарисеїв шляхом спотворення послідовності подій і здійснення вставок, кількість яких складає 51% нинішнього канонічного тексту ("контрольний пакет" дітей диявола).

Як стверджує Ігор Каганець, автор монументальних досліджень «Пшениця без куколю» (2006) та «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) цей злочин було вчинено до руйнування Єрусалима, найімовірніше — до 50 р. н. е. Брудна робота була розділена між чотирма виконавцями (троє з Єрусалима, один з Александрії Єгипетської), кожен з яких фальсифікував одне з чотирьох євангелій, не знаючи про трьох інших виконавців. Після закінчення роботи згадані виконавці, ймовірно, були ліквідовані, після чого за роботу взявся головний фальсифікатор-фарисей.

Сучасні досягнення бібліознавства та новітні комп’ютерні технології уможливили точну ідентифікацію ворожих вставок, відновлення автентичного тексту Євангелія і точне складання чотирьох його частин в цілісне «Євангеліє Ісуса Хреста, Сина Божого». Ключем до такого синтезу стала Туринська плащаниця, розшифровка якої була здійснена протягом останнього десятиліття завдяки космічним технологіям розпізнавання образів, мікрофотозйомці в рентгенівському та поляризованому променях, тонкому біохімічному та радіовуглецевому аналізу.

Після комплексного дослідження чотирьох канонічних євангелій з них були вилучені фарисейські вставки і відновлено первинну послідовність подій. Після цього чотири євангелія гармонійно склалися в єдиний цілісний текст. НІЧОГО НОВОГО ДО ЦЬОГО ТЕКСТУ НЕ ДОДАВАЛОСЯ. Технологія очищення з детальними коментарями і посиланнями на першоджерела описана в книзі «Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень» (2006).

Навіщо було фальсифікувати Євангеліє?

Відповідь на ці запитання можна знайти в книгах єврейських авторів – Ар’є Каплана та Йегуди Гордона, – які чітко і однозначно говорять: чому євреї не християни і чому євреї не приймають Ісуса Христа.Джерело:


Наші інтереси: 

Знати Правду!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: